Kapat

Diriliş Ertuğrul 134. bölüm 2. fragmanı izle! Ertuğrul Bey’in zor durumu!

Anasayfa
Fragman Diriliş Ertuğrul 134. bölüm 2. fragmanı izle! Ertuğrul Bey’in zor durumu!

TRT1 ekranlarında bu akşam 5. sezon 134. bölümü yayınlanacak olan dizisi, heyecanlı bir bölümle izleyiciyi sarsacak. ve ’ın başrollerinde yer aldığı diziye bu sezon , , İlker Aksum gibi önemli isimler katılmıştı.

Diriliş Ertuğrul dizisinin 6 Şubat Çarşamba günü ekrana gelecek olan 134. bölümünden 2. yayınlandı. Videodan detayları izleyebilirsiniz.

İşte yeni bölüm özeti: Dragos’un kilisenin önünde Ertuğrul’u öldürmek için hazırladığı oyunda bir anda şartlar değişmiş ve Zangoç canı pahasına Ertuğrul’u korumak durumunda kalmıştı. Yaşanan çatışmada Abdurrahman ağır yaralanmış Ertuğrul’un kollarında yaşam mücadelesi veriyordu. Acaba Abdurrahman yaşayacak mı?

Bir yanda Dragos bir yanda Beybolat’la uğraşmak durumunda kalan Ertuğrul Bey’in yürüttüğü gizli faaliyetler Moğolların dikkatinden kaçmamıştı. Hülagü Han’ın peşinde olduğu ve Selçuklu Devlet sırlarını içinde barındıran sandıkla Anadolu’dan toplanan vergilerin bir anda ortadan kaybolması Ertuğrul’u işaret ediyordu. Kendileri açısından yaşanan sıkıntılara son vermek isteyen Moğollar Söğüt’e en vahşi komutanlarından birini göndermiştir. Nökerleri ile Kayı obasını basan Moğol komutan Hayme Ana ve otağdakileri esir almıştır. Ertuğrul, Moğolların eline düşen ailesini kurturabilecek midir?

Moğol komutan gizlice kendileri için çalışan Beybolat Bey’i Uç Bey’i ilan etmiştir. Ertuğrul bu durum karşısında ne yapacaktır? Söğüt’ün düzeninde ne gibi değişiklikler olacaktır?

Kayı Obasına baskın veren bu Moğol komutan aslında kimdir? Kayı Obası’na baskın yapan Moğollar’ı fırsat bilen Dragos’un yeni planı ne olacaktır?

Diriliş Ertuğrul 6 Şubat Çarşamba Saat 20.00’de TRT 1’de

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.