Kapat

Cuma Sözleri – Yeni Cuma Sözleri- Kısa Cuma Sözleri Resimleri

Anasayfa
Dini Cuma Sözleri – Yeni Cuma Sözleri- Kısa Cuma Sözleri Resimleri
Cuma Sözleri - Yeni Cuma Sözleri- Kısa Cuma Sözleri Resimleri 1
Cuma Sözleri - Yeni Cuma Sözleri- Kısa Cuma Sözleri Resimleri 1

Cuma Mesajları göndermek ve en güzel resimli Cuma Mesajları iletmek için buraya bakabilirsiniz. Cuma günü için sevdiklerinize mesajlar gönderip cumanın mübarek olmasını dileyebilirsiniz. Peygamber efendimizin (s.a.v) buyurduğu gibi kıyametin bile o günde kopacağı bu özel gün için Cuma mesajlarını sitemizden seçip yollayabilirsiniz. İşte en güzel Cuma mesajları ve Resimli Cuma Mesajları.


Cuma günü günah işlemeden selametle geçerse, diğer günler de selametle geçer.Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı cumalar dilerim.Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. Saadetler hepimizin olsun. Ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. Cumanız mübarek olsun…

Cuma Sözleri - Yeni Cuma Sözleri- Kısa Cuma Sözleri Resimleri 2

Sevaplar içinde Cuma günü ve gecesinde yapılandan daha kıymetlisi, günahlar içinde de Cuma günü ve gecesinde işlenilenden kötüsü yoktur.Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Cumamız mübarek olsun.

Cuma Sözleri - Yeni Cuma Sözleri- Kısa Cuma Sözleri Resimleri 3Kimi zamanlar vardır en muhabbetli en uhuvvetle ve en güzel, en içten müminin bayramıdır böyle zamanlar. En güzel günün cuma bayramın olsun. Duayla…Umutsuz kapılar vardır açılmaz, Rabbimin kapısı büyüktür, kapanmaz. Sen umudunu kaybetme Rabbim kulunu bırakmaz. Hayırlı Cumalar.Allah’ım Senden Başka El Açacağımız Hiç Bir Makam Yoktur..Senden Başka Hiç Bir Kapımız Yoktur Allah’ım, El Açtık Huzurunda..Bizleri Kur’an dan İslam’dan ve İman’dan Ayırma Allah’ım.. Cumanız Mübarek Olsun..

Cuma Sözleri - Yeni Cuma Sözleri- Kısa Cuma Sözleri Resimleri 4Mübarek Cuma günü fazilet ve üstünlüğün ümmette ki kokusudur. Müminlerin eza, hasret ve keder dolu cumalarında, varlıkların özü, sevdaların en yücesi olan Sevgili Paygamberimiz Muhammed’imizi (S.A.V) maneviyatta cumalayanlardan olabilmemiz duasıyla. Hayırlı Nurlu Cumalar. Cumamız mübarek olsun.Rabbim Seni bugün de dua edenlerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Ya Rabbi Cennet te gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.

Cuma Sözleri - Yeni Cuma Sözleri- Kısa Cuma Sözleri Resimleri 5Allahım!


Sen’den dünya ve ahirette af ve afiyet diliyoruz. Her türlü semavi ve arzi afet ve belaları üzerimizden uzaklaştırmanı istiyoruz.


Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu Mübarek günde dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Cumanız mübarek olsun.

Cuma Sözleri - Yeni Cuma Sözleri- Kısa Cuma Sözleri Resimleri 6Bir gül kurur, kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur, gönüldeki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen insanlar unutulmaz. Hayırlı, nurlu cumalar dilerim.Dünyada bir olan sende bin olsun, kainatta damla olan sende okyanus olsun. El açıp dua etiğin her şey bugün kabul olsun, amin! Hayırlı Cumalar dilerim.

Cuma Sözleri - Yeni Cuma Sözleri- Kısa Cuma Sözleri Resimleri 7Ey nefsim! Şeytana yem olmak mı yoksa cennette gül olmak mı niyetin? Bırak yakamı secde edeyim. Sen huzura er, ben imanla öleyim. Rabbim hepimizi imanla ölen kullarından eylesin. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.Bazı müminler cennete hasret yaşar. Bazı müminler de vardır ki cennet onları hasretle bekler. Cennetin hasrete beklediği müminlerden olmak duasıyla, hayırlı cumalar.Bu mübarek cuma günü hürmetine evlerimizi aşsız, kalplerimizi aşksız, dillerimizi duasız bırakma… Evlatlarımızı hayırlı, bedenimizi sağlıklı, işlerimizi başarılı kıl… Fakirlere yadım et, zalimlere fırsat verme Ya Rab! Hayırlı cumalar dilerim.Ayakları şişerdi, o öpülesi ayakları. Ama bizim gibi sabahlara kadar gezmekten değil, sabaha kadar ibadet etmekten. Az yerdi, ama bizim gibi rejim yapmak için değil, fakirliği seçtiğinden. Gece gündüz ağlardı, o ağlayınca meleklerin gözleri dolardı ama bizim gibi pembe diziler yüzünden değil, mevlaya olan aşkından. Ne kadar farklıyız değil mi Allah rasülünden. Mevla bütün amellerimiz ve niyetlerimizle ona benzemeyi nasip etsin. Amin. Hayırlı cumalar.

Cuma Sözleri - Yeni Cuma Sözleri- Kısa Cuma Sözleri Resimleri 8‘Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.’ Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı cumalar dilerim.Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.

Bu gönderi için etiket yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.