Kapat

Burcu Biricik ve Barış Arduç’un yer aldığı Kuzgun dizisinden şaşırtan fragman!

Anasayfa
Fragman Burcu Biricik ve Barış Arduç’un yer aldığı Kuzgun dizisinden şaşırtan fragman!

Başrollerinde ve Burcu Biricik’in yer alacağı, Ay Yapım imzalı “” yakında başlıyor! Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün Toptaş’ın senaryosunu yazdığı ’un yönetmen koltuğunda Bahadır İnce oturacak. Ay Yapım’ın ’de ekrana gelecek, merakla beklenen dizisi ‘Kuzgun’a özel hazırlanan, Kuzgun ve Dila’nın illüstrasyonlarının yer aldığı video, dizinin sosyal medya hesaplarından yayınlandı ve büyük ilgi gördü.

‘Minnet Eylemem’ şarkısı eşliğinde yayınlanan tanıtıma, diziyi heyecanla bekleyen izleyiciler övgü dolu yorumlar yaptı. Videodan bu tanıtım görüntülerini izleyebilirsiniz.

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, yönetmenliğini Bahadır İnce’nin yaptığı, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın yazdığı ‘Kuzgun’un başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor. Barış Arduç’un ‘Kuzgun’, Burcu Biricik’in de ‘Dila’ karakterlerini canlandırdığı ‘Kuzgun’un kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler, Erdal Küçükkömürcü gibi önemli isimler yer alıyor.

Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’ yakında Star TV’de başlıyor !

Bir cevap yazın

Üye Olmadan da Yorum Yapabilirsiniz