Kapat

Bu Tarz Benim Final Sms Sonuçları – Bu Tarz Benim Kim Kazandı 20 Aralık 2014 Final

Anasayfa
Televizyon Bu Tarz Benim Final Sms Sonuçları – Bu Tarz Benim Kim Kazandı 20 Aralık 2014 Final
Bu Tarz Benim Final Sms Sonuçları - Bu Tarz Benim Kim Kazandı 20 Aralık 2014 Final 2

Bu Tarz Benim’de büyük geldi çattı. 20 Aralık gecesi kazanan yarışmacının olacağı yarışmada jüri karşısına Ezgi Baylar, Ayşenur Balcı ve Nurcan-Şencan kardeşler çıkacak.

Bu Tarz Benim yarışmacıları Türkiye’nin en tarz kadını unvanına ve büyük ödül olan 100.000 TL ödüle sahip olmak son kez jüri karşısına çıkacak. Bu Tarz Benim Finalinde sadece jüri oyları ile belirlenmeyecek kazanan isim. Bu kez Bu Tarz Benim halk oylaması yapılacak ve Bu Tarz Benim Sms sonuçları da olacak.

BÜYÜK FİNAL GECESİ!

Her hafta bir ünlünün konuk jüri olarak katıldığı ve eğlencenin doruklarda yaşandığı eleme gecesinde bu hafta pop müziğin kraliçesi var.  Bu hafta Bu Tarz Benim Final Gecesi’nin konuğu Hande Yener! Seksi şarkıcı Yener, muhteşem dansları ve güzel şarkılarıyla programa renk katacak.

Bu Tarz Benim 20 Aralık Final SMS Sonuçları

Bu Tarz Benim 1. Sezonunu İkizler (Aycan-Nurcan Şencan) Kazandı.

Bu Tarz Benim’de bu haftaya kadar elenen isimler sırasıyla: Esra Özüver, Gizem Kayaalp, Buse Doğanay, Sara Ayşem Koçoğlu, Melek Balkan, Ayşenur Balcı, Roza Şake Hovhanisyan, Meltem Keklik, Nur Bozar, Tuğçe Ergişi, Ayşegül Melisa Doğan, Gizem Güler, Özlem Özden

Bir cevap yazın

Üye Olmadan da Yorum Yapabilirsiniz