Kapat

Bolu Gezilecek Yerler

Anasayfa
Bilgi Bolu Gezilecek Yerler
Bolu Gezilecek Yerler
Bolu Gezilecek Yerler 1

Bolu Gezilecek Yerler

Bolu dolaşılacak yerler konaklama, Bolu dolaşılacak yerler, Bolu’da kalınacak yerler, Bolu gezi kılavuzu ayrıntılar haberimizde…
Bolu, Batı ’de yer alır. Ankara ve İstanbul gibi büyük kentlere yakın olması, natürel hoşlukları, temiz havası ve tabiatı ile dört mevsim yerli – yabancı turistleri ağırlıyor. Bolu’da yer alan natürel hoşluklar dışında tarihi yerleri ile de çok meşhurdur.

BOLU DOLAŞILACAK YERLER

Müthiş tabiat manzaraları ve pak havası ile Bolu tatil yapmak için en sık seçilen yerler arasındadır. Buraya gelen ziyaretçilerin yaptığı ilk şey ‘Bolu Evleri’ni ziyaret etmek oluyor. Bu konutlar şehrin köklü tarihini size yansıtıyor.


Bolu Müzesi ile şehrin tariğhine yakından şahitlik etme kaderi tutacaksınız. Arkeolojik kazılar neticesinde ortaya çıkan yapıtları görme ihtimali bulabilirsiniz.

Zafer Kalesi 1923 senesinden bugüne kadar tek bir zarar almamıştır.

Kış sporları ile ilgilleniyorsanız ya da kış tatillerini seçim edenlerdenseniz Kartalkay aKayak Merkezi’ne netlikle uğramalısınız.

Bahar ve yaz aylarını hoş bir biçimde değerlendirebilmek için Abant ve Yedigöller’i ziyaret ederek tabiata doyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.