Kapat

Bir Aile Hikayesi 11.Bölüm 2. Fragmanı

Anasayfa
Fragman Bir Aile Hikayesi 11.Bölüm 2. Fragmanı

11.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bir Aile Hikayesi dizisinin yeni bölümü 18 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Songül Öden ve gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yeni Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye’de izleyicilerin tercihi olan sitesinde dizilerin ve özetlerini takip edebilirsiniz.

Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

bir aile hikayesi 11.bolum fragmani 300x169 - Bir Aile Hikayesi 11.Bölüm 2. Fragmanı
Son bölümde neler yaşandı?

Cem ve üçüzler, Reyhan için sürpriz anneler günü hazırlığındadır. Çocuklar eski fotoğrafları görünce Cem’i soru yağmuruna tutar. Cem’le birlikte geçmişe, Reyhan’ın hamileliğinin ilk dönemine gideriz. Üçüz haberini almalarıyla birlikte çiftin bütün planları alt üst olmuştur. Reyhan’ın gözyaşlarına dayanamayan Cem, hayatta yardım isteyeceği son kişinin kapısını çalmak zorunda kalır.

Beyin kanaması geçiren Erdem’in durumu kritiktir. Sevdiği birini daha kaybetme riskiyle karşı karşıya kalan Beste’ye kardeşleri destek olur. Hastanede Erdem’in annesiyle tanışır ancak Şehnaz’ın Erdem’in eski karısını çağırması Beste’yi zor durumda bırakır. Ceylan’ı kızı gibi gören Şehnaz, Erdem’le yeniden bir araya gelmeleri için elinden geleni yapar. Erdem’in hafıza kaybı ise Beste için işleri daha da zorlaştıracaktır.

Şakir’in zamanının çoğunu Behiye ile geçirmesi Mahur’u rahatsız eder. Bir yandan babasının hastalığı, diğer yandan iş yerindeki sıkıntılar Mahur’un dengesini bozar. Anneler günü sürprizi için çocuklarına veren Mahur, ne yapacağını bilemez ve iyice strese girer. Yardımına hiç ummadığı biri yetişecektir.

Berk’in ailesiyle arasındaki güçlü bağa tanık olan Derya’yı bağlanma korkusu sarar ve önemli bir karar alır. Bu karar, sadece Berk’le ilişkisinin değil, oyunun da akıbetini değiştirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.