Kapat

Benim Tatlı Yalanım 7. yeni bölüm ön izleme | fragman yayınlandı! Benim Tatlı Yalanım 6. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Benim Tatlı Yalanım 7. yeni bölüm ön izleme | fragman yayınlandı! Benim Tatlı Yalanım 6. son bölüm izle
benim tatli yalanim 7 yeni bolum on izleme fragman yayinlandi benim tatli yalanim 6 son bolum izle 21821 - Benim Tatlı Yalanım 7. yeni bölüm ön izleme | fragman yayınlandı! Benim Tatlı Yalanım 6. son bölüm izle

Benim Tatlı Yalanım dizisinin son bölümünde; Kayra’nın takviminde annesiyle geçireceği günler hızla azalırken, Nejat bir sürpriz yapmaya karar verir. Kayra, anne ve babasıyla ilk tatilline çıkacaktır. Çok heyecanlı başlayan tatilleri Nejat’ın peşini bırakmayan iş telefonları yüzünden sık sık bölününce, Suna olaya el koyar.

BENİM TATLI YALANIM 7. YENİ BÖLÜM FRAGMANI | ÖNİZLEME


suna - Benim Tatlı Yalanım 7. yeni bölüm ön izleme | fragman yayınlandı! Benim Tatlı Yalanım 6. son bölüm izle

BENİM TATLI YALANIM 6. SON BÖLÜM İZLE

Tatilde oldukları süre boyunca her ikisi de telefonlarını kapatır ve İstanbul’da olanlardan uzaklaşırlar. Bu sırada Nejat’ın yılın iş insanı olarak kapağında olacağı dergi basılmak üzeredir ve kapakta Suna da vardır.

nejat - Benim Tatlı Yalanım 7. yeni bölüm ön izleme | fragman yayınlandı! Benim Tatlı Yalanım 6. son bölüm izle

Şevket’in onay vermesinden sonra, Suna ve Nejat’ın ilişkisi artık bir dengeye oturmuştur. Her şey yolunda giderken Nejat, Yılın Genç İş İnsanı ödülüne aday gösterilir. Nejat için bu ödülü almak çok önemlidir. Suna, Nejat’ın eşi Aylin olarak ona bu ödülü kazandırmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Bu sırada Hande, Nejat ve Suna’nın oynadığı bu mutlu evlilik oyununun hiç de göründüğü gibi olmadığını fark eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.