Kapat

Ayça Ayşin Turan kimdir? Ayça Ayşin Turan nereli ve kaç yaşında?

Anasayfa
Biyografi Ayça Ayşin Turan kimdir? Ayça Ayşin Turan nereli ve kaç yaşında?
ayca aysin turan kimdir ayca aysin turan nereli ve kac yasinda 22804 - Ayça Ayşin Turan kimdir? Ayça Ayşin Turan nereli ve kaç yaşında?

Şu sıralar ’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’da, Leyla karakterini canlandıran Ayça Ayşin Turan bilmek istediğiniz detayları haberimizde bulabilirsiniz… Ayça Ayşin Turan kimdir? Nerede doğdu, , boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

AYÇA AYŞİN TURAN KİMDİR?

Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992 Sinop doğumludur. Babası Kastamonulu annesi ise Sinoplu’dur. İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümünde eğitimine devam etmektedir. Oyunculuk eğitimini Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda alan Ayça Ayşin Turan ayrıca Sinop Belediye Konservatuarı’nda da eğitim görmüştür.

2011 yılında yayınlanan Dinle Sevgili dizisiyle televizyon dünyasına adım atan oyuncunun asıl çıkışı Karagül dizisinde canlandırdığı “Ada” rolüyle olmuştur.

Şimdilerde Netflix’de yayınlanan Hakan: Muhafız dizisinde Leyla karakterine hayat veren Ayça Ayşin Turan, 1.67 metre boyunda, 47 kilo ve Akrep burcudur.

ayca aysin turan kimdir - Ayça Ayşin Turan kimdir? Ayça Ayşin Turan nereli ve kaç yaşında?

Ayça Ayşin Turan’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Hakan: Muhafız (Leyla) (TV Dizisi)
2017 – Meryem (Meryem Akça) (TV Dizisi)
2016 – Altınsoylar (Burcu) (TV Dizisi)
2015 – Sevimli Tehlikei (Zeliş) (Sinema Filmi)
2014 – Karagül (Ada) (TV Dizisi)
2011 – Dinle Sevgili (Gülfem) (TV Dizisi)

Bir cevap yazın

Üye Olmadan da Yorum Yapabilirsiniz