Kapat

Avlu 26. Yeni Bölüm 2. Fragmanı İzle! Deniz nelere sebebiyet verecek biliyor mu?

Anasayfa
Fragman Avlu 26. Yeni Bölüm 2. Fragmanı İzle! Deniz nelere sebebiyet verecek biliyor mu?

, adaleti kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini ve oradaki durumunu konu ediyor. Dizide, benzer nedenlerle özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan kadınların 3. sayfa haberlerine yansımayan yaşamları ve hayat mücadeleleri işleniyor. Başrollerinde , ve ’nin oynadıkları dizide Deniz, ceza evinde yaşanan olaylardan Zerrin’i sorumlu tutarak ne yapmaya çalıştığını sorguluyor. 26. bölümden ilk fragmanda konuyla ilgili detaylar verilmişti.

Avlu dizisinin 26. yeni bölümünden 2. yayınlandı. Azra için zaman daralıyor. Deniz nelere sebep olacağının farkında mı? Deniz diyor ki, “Siz nelere sebebiyet verebileceğinizi hiç düşündünüz mü?”… Avlu dizisi yine etkili sahnelerle geliyor. Kudret, ceza kesmek için fırsat kolluyor. “Bombayı patlattık kızlar, kötülükler bizde şimdi” diyen Kudret ne planlıyor? Detaylar yeni bölümde yer alacak.Videodan izleyebilirsiniz.

26. bölümde yaşanacaklardan bazı detaylar şöyle:

Zerrin’e gözdağı veren Deniz, kaybedecek hiç bir şeyi olmayan insanlardan korkması gerektiğini söylüyor.

Ceza evinde kadınlar isyan çıkarıp dans edip gülüp oynarken, kameradan onları izleyen Zerrin’e “Ne istiyorsun bu insanlardan… Bu dünyada umuduğunu, neşesini kaybetmiş insanlardan kork Zerrin Hanım! Sadece bu cehennemi değil, bütün dünyayı yakarsa bu insanlar yakar” diyerek Zerrin ile bir anlaşma yapmaya çalışacak.

Eğer sunduğu teklifi kabul ederse her şeyi durduracağını söyleyen Deniz, kabul etmez ve içlerinden birine bir zarar gelirse onun kaybedeceğini söyleyecek.

Yapım: Limon Film
Yönetmen: Yüksel Aksu

Oyuncu Kadrosu:
Deniz Demir: Demet Evgar
Azra Kaya: Ceren Moray
Kudret Öztürk: Nursel Köse
Murat Ünal: Kenan Ece
Hakan Demir: Teoman Kumbaracıbaşı
Nilgün Demir: Rüçhan Çalışkur
Nihal Ünal: Şebnem Dönmez
Oktay Boran: Çağdaş Onur Öztürk
Melis Ersoy: Deniz Barut
Özlem Balaban: Onuryay Evrentan Atasalihi
Ecem Demir: Eslem Akar
Jale Şahin: Şeyla Halis
Hasret Şengül: Ayça Damgacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.