Kapat

Arka Sokaklar dizisinde şoke eden gelişme! Herkes Aylin’e ağladı!

Anasayfa
Dizi Arka Sokaklar dizisinde şoke eden gelişme! Herkes Aylin’e ağladı!

503. Bölümde kaza geçiren Aylin’e kötü haberi Hakan verir! 1 Şubat Cuma akşamı ekranında izleyicilerle buluşan dizisinde ’ın canlandırdığı Aylin karakteri bir kez daha hüzün yaşadı. Arabanın çarptığı Aylin, bebeğini kaybetti. O anları videodan izleyebilirsiniz.

Ekip, Suriyeli kadınları para karşılığında satan bir adamın peşine düşer. Çünkü, evlendirilen bir kadın öldürülmüştür ve ekip kadını satan kişiden şüphelenir. Takibe aldıkları adam yakayı ele verir. Yakalanmamak için ekipten kaçan adam Aylin için sonu kötü biten bir olaya neden olur. Aylin, arabayla kaçmaya çalışan bu adamı durdurmak ister; fakat, adam durmak yerine arabayı Aylin’in üzerine sürer. Ona çarpar. Adam yakalanır; Aylin, hemen hastaneye kaldırılır. İç kanama geçiren Aylin kurtulur; fakat, tüm çabalara rağmen karnındaki bebeği ölür. Aylin ve Hakan bu haber karşısında yıkılırlar…

Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu

Yönetmen: Orhan Oğuz

Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi

Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul

Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul

Oyuncular: (Rıza Baba), (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.