Kapat

Alın Yazım Dizisinin Konusu, Oyuncuları ve Müzikleri

Anasayfa
Dizi Alın Yazım Dizisinin Konusu, Oyuncuları ve Müzikleri
Alın Yazım Dizisinin Konusu, Oyuncuları ve Müzikleri 1
Alın Yazım Dizisinin Konusu, Oyuncuları ve Müzikleri

Hikaye ve Künye
Kanal D’nin başrollerini; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Deniz Özlem Durmaz, Ayberk Aladar, Zafer Demircan, Aykut Ünal, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Pelin Orhuner, Efe Erdal, Ecem Karavus, Pervin Ünalp, Aziz Sarvan, Mehmet Renan Karagöz, Batuhan Sert ve Özge Oldaç’ın paylaştıkları “Alın Yazım” dizisi Pazartesi başlıyor. Dizi, hafta içi her saat 10.00’da ekrana gelecek.

Yapımını Düş Gezginleri Film’in, yapımcılığını Nilgün Sağyaşar’ın üstlendiği, yönetmenliğini Canan Evcimen ve Atilla Cengiz’in yaptıkları dizinin senaryosunu da Nebahat Küçükazay Ayça Mutlugil, Zeynep Alev Uzma, Arzu Birol ve Necati Küçükazay kaleme alıyor. Delicesine sevdalar, onulmaz yaralar, kıskançlık ve hırslarla örülü sürükleyici hikayesi ile dikkatleri çeken dizinin ilk bölümünün konusu şöyle;

Asya, ödül almak ve bursluluk sınavına katılmak Eskişehir’de kaldığı yetimhaneden İstanbul’a bırakıldığı yetimhaneye gelmiştir. Asya’yı İstanbul’da yetimhanede tanıyıp dost bildiği Ercan karşılar. Asya, İstanbul’a geldiği andan itibaren hayatını değiştirecek olan Yiğit’le karşılaşır. Bu karşılaşma Asya ,Yiğit’le aşklarının başlangıcı olurken öte yandan hayatının sır perdesi aralanmaya başlayacaktır.

Oyuncuları

#
#
#
#
#
#
#
#Alın Yazım Dizisinin Müzikleri


Alın Yazım Dizisi Hakkındaki Yorumlarınızı Yazmayı Unutmayınız.

Bir cevap yazın

Üye Olmadan da Yorum Yapabilirsiniz