Geçtiğimiz hafta kalp spazmı nedeniyle yoğun bakımına kaldırılan Mehmet Ali Erbil, evine geri döndü. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz gün kalp spazmı nedeniyle yoğun bakımına kaldırıldı. Bir süre hastanede tedavi gören Erbil, taburcu oldu. Magazin muhabirlerine görüntü vermemek için hastanenin otoparkından çıktı. 

NE OLMUŞTU?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta adlı programda geçen bilgiye göre ünlü komedyenin basın danışmanı Perim Özgeldi, “Ağır bir durum yok. Dün gece ağır bir yemek yediği için rahatsızlandı. Kontrol amacıyla hastaneye kaldırıldı.  Şu anda tedavi devam ediyor” şeklinde açıklama yaptı.

KIZ KARDEŞİ SOSYAL MEDYADAN DUYURDU!

Ardından ünlü komedyenin kız kardeşi  Prof. Dr. Yeşim Erbil sosyal medya üzerinden “Abimin durumu iyi endişelenecek birşey yok. Bir Kalp spazmı geçirdi. Bu nedenle yoğun bakımda” yazılı duyuruda bulundu. 

MEHMET ALİ ERBİL’İN YAŞADIĞI KAÇIŞ SENDROMUNUN NE OLDUĞUNU öğrenmek için tıklayınız.

GENÇLİK FİLTESİYLE 18’LİK OLDU!

Eski günlerine dönmek için çaba sarf eden Mehmet Ali Erbil’i yakın arkadaşları ziyaret ederek moral veriyor. Emel Mütfüoğlu ve Seray Sever dün ünlü komedyeni ziyaret etti. Sever, ziyaret sırasında bir uygulamaya ait gençlik filtresini Erbil’e denedi. Erbil’in görünümü 18’li yaşlarına götürdü. 

GEÇEN HAFTALARDA NE OLMUŞTU!

62 yaşındaki Mehmet Ali Erbil, evindeki banyoda düşüp kaburgalarının hasar alması sonucu hastaneye kaldırıldı. Ancak burada yıllar önce yaşadığı kaçış sendromu nüksetti. Aylarca hastanede yoğun bakımında kalan Erbil, sağlığına kavuşunca taburcu oldu.

Katıldığı televizyon programındaki kilolu halinden sonra geçtiğimiz gün sosyal medya fenomeni Banu Parlak’ın paylaştığı videodaki zayıf hali ile hayranlarını korkuttu. Bir deri bir kemik kalan Erbil’in neden bu kadar zayıfladığı merak konusu oldu. Mutlu haber geçtiğimiz günlerde ünlü komedyenden geldi. Erbil yeniden ekranlara döneceğini duyurdu. Daha sonra ise yeni imaj yeniliğine gitti.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ 

Yorum

Daha yeni Daha eski