Ağzındaki bisküviyle ayı besleyen ünlü oyuncu Jason Momoa’ya Hayvan Hakları Örgütü, “Vahşi hayvan sömürüsünü destekleme” diyerek tepkide bulundu.

Ünlü oyuncu Jason Momoa’nın  yeni dizisi See’de bir bozayıyla dövüştüğü sahnenin hemen öncesinde çekilen bir görüntüyü Instagram’da yayınlandı. Sosyal medyada yoğun beğeni alan bu paylaşıma  Hayvan Hakları Örgütü’nden tepki geldi. Tepkilerinde ise  “Vahşi hayvan sömürüsünü destekleme” ifadeleri kullanıldı.

İŞTE O PAYLAŞIM;

Denizaltının kralı Aquaman filminde Arthur Curry karakterini canlandıran Jason Momoa, gelecek projeleri arasında Sweet Girl adlı yeni bir yapımda yer alacak. Kendini aksiyon filmlerinde tanıdığımız ünlü aktör Momoa, farklı bir Netflix hikayesi ile ekranlarda olacak. Filmde; karısının ölümünden sorumlu olanlara karşı adaleti getirmek için uğraşan ve kızını tüm bu olanlardan korumaya çalışan bir baba olacak. 

Jason Momoa “Netflix ile bir kez daha ortak olacağım için heyecanlıyım. Brad ve Jeff ile en yakın dostum ve 10 yıldan fazla zamandır çalışma partnerim olan Brian’ı bir araya getirerek rüya takımını oluşturuyorum. Onunla işbirliğine gitmek ve vizyonunu yerine getirmekle rüyalar gerçek oluyor” açıklamasında bulundu.

Yorum

Daha yeni Daha eski