Ünlü oyuncu Uğur Yücel, 56. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde sinemaseverler ile bir araya geldi. Sohbet sırasında çarpıcı açıklamalara değindi.

Başarılı oyuncu Uğur Yücel, 56. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin “öğle sohbetleri” programında sinemaseverlerle bir araya geldi.“Hiçbir zaman rol beklemedim. ‘Şunu oynamak istiyorum’ diye hiç beklentim olmadı” açıklamasını yapan Yücel,“Karaktere uyum sağlamak, oynayacağım karakteri öğrenmek için o şehirlere gidiyorum. Şanlıurfa’nın yöresel kıyafetlerini giydim, yemeklerinden tattım, bin sayfalık yerel sözcüklerini inceledim, günlerce kütüphanelerine gittim. Oynayacağım karakterin ruhunu yansıtmak için gerekirse Çin’e de giderim. Çinli oynayacaksam gider, Çin’e bakarım” sözleriyle ilgi odağı oldu.

DİĞER PAYLAŞIMLARI;

Ünlü oyuncu Uğur Yücel’in oğlu Can Yücel Maslak’taki TİM Show Center’da yaptığı ‘Azınlıkta Kaldık’ gösterisi büyük ilgi gördü. Gösteriyi izlemeye katılım sağlayan babası Uğur Yücel’i sahneye davet eden Can Yücel, izleyiciler tarafından alkış yağmuruna tutuldu.

Oğlunun daveti üzerine 20 yıl aradan sonra sahneye çıkan Uğur Yücel, “Canım oğlum” diyerek Can Yücel’e sarılınca duygusal anlar yaşandı.

Yorum

Daha yeni Daha eski