Sakin ve huzurlu aylardan biri olan Kasım ayı, genellikle sonbahar düğünü tercih edenlerin seçtiği özel bir aydır. Kasım ayında balayı mekanlarını araştırmalara başlayanlara özel seçenekler sunuyoruz. Sonbaharda gidilmesi gereken balayı rotaları nereler olmalıdır? İşte, şahane balayı adresleri…

Sonbahar düğünü tercih edenler genelde serin ve kapalı havaları seven münzevi çiftler olmaktadır. Dağ evi, bungalov ev tarzı yerlerde doğayla baş başa konaklamaları için birbirinden şahane rota adresleri sunuyoruz. Peki, sonbaharda gidilmesi gereken balayı rotaları nereler olmalıdır? Sonbaharda balayı yapacaklara özel adresler nereler olmalıdır? İşte,sonbaharda şahane balayı adresleri…

SONBAHARDA BALAYI ROTALARI

Amasya’da bulunan dağ evleri sessiz sakin ortamı da beraberinde getiriyor. Sessizlik seven yeni evli çiftlerin balayı için seçeceği ideal rotalardan biri olabilir.

Balıkesir’de bulunan dağ evleri yeni evli çiftlerimize göre sukut içinde balayı geçirecekleri bir rota olacaktır.

Bursa dağ evleri konusunda zengin olup, kışın Uludağ merkezinde kayak yapıldığı için tercih edilen favori rotalar arasındadır. Sonbaharda sessiz bir balayı geçirebilirsiniz.

Kocaeli’nde bulunan dağ evleri sakin bir ortam seven yeni evli çiftlerin gidebileceği rotalar arasındadır.

Kayseri dağ evleri konusunda zengin olup, kışın Erciyes merkezinde kayak yapıldığı için tercih edilen favori rotalar arasındadır. Sonbaharda sessiz bir balayı geçirebilirsiniz.

Doğa ile iç içe olmayı seven çiftler, Rize’nin bol atmosferli havası eşliğinde mutlu bir balayı gerçekleştirebilirler.

Dağ evleri harikalarının bulunduğu yer olarak bilinen Polonezköy, İstanbul’da balayı geçirmek isteyenlerin vazgeçilmez adresi olacaktır.

Yorum

Daha yeni Daha eski