Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Sevgili Geçmiş 4.Bölüm Fragmanı

Anasayfa
Fragman Sevgili Geçmiş 4.Bölüm Fragmanı
Trendyol
Trendyol

Sevgili Geçmiş 4.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sevgili Geçmiş dizisinin yeni bölümü 15 Kasım Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde , Emre Kınay, ve Seçkin Özdemir gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sevgili Geçmiş bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye’de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Sinan’ın altına alınması dikkatleri İpek ve kardeşlerin üzerinden uzaklaştırır. Ama İpek’in vicdanı Sinan’ın masum olduğu halde suçlanmasına razı olmaz. Deren ailelerinin geçmişlerini öğrenecekleri dosyanın peşindedir. Deren’e yardım etmek için Kenan harekete geçer. Azra’nın aklına şüpheleri kendilerinden uzaklaştıracak bir plan gelir. Mahir’le birlikte İzmir’e gider. Ama Çilem ile Azra’nın İzmir’de karşılaşmaları büyük hesaplaşmanın fitilini ateşeler. Cahide, Cemal’in teklifini düşünür. Kabul etmeye karar verir ama bir şartı vardır.

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.