Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Sen Anlat Karadeniz 64. final fragmanı yayında! Sen Anlat Karadeniz 63. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Sen Anlat Karadeniz 64. final fragmanı yayında! Sen Anlat Karadeniz 63. son bölüm izle
sen anlat karadeniz 64 final fragmani yayinda sen anlat karadeniz 63 son bolum izle 88449 - Sen Anlat Karadeniz 64. final fragmanı yayında! Sen Anlat Karadeniz 63. son bölüm izle
Ilvi Many GEOs

Sen Anlat Karadeniz dizisinin son bölümünde; nikahını yapan Tarık ve Mercan evliliklerinin ilk gecesini baş başa, romantik bir yemekle kutlayacaklardır. Elbette kendilerine yakışır şekilde bir yemektir bu. Diğer yandan Ferhat ve Hazan kendi hayatlarına dair sarsıcı gerçekler ile yüzleşmek üzeredir. Nefes ile Tahir cephesinde ise yepyeni bir masal başlamak üzeredir.

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ FRAGMANI YAYINLANDI

kaleliler - Sen Anlat Karadeniz 64. final fragmanı yayında! Sen Anlat Karadeniz 63. son bölüm izle

SEN ANLAT KARADENİZ 63. SON BÖLÜM İZLE

Murat, İstanbul’da başını tahmin ettiğinden de büyük bir belaya sokmuştur ve kurtulmak için Trabzon’a doğru yola çıkar. Atlattığını sandığı bu bela Kaleli Ailesi’nin ocağına bir ateş gibi düşecektir.

Hazan beklenmedik bir hareketle bavulunu alarak, Tarık ve Genco’nun yaşadığı Tamar’ların evine yerleşir. Hazan’ın gelişi ile ve Nilüfer akıllarından bile geçmeyen bir oyunun farkına varırlar. Nikah hazırlıkları tamamlanan Tarık ve Mercan ise artık herkesten baş başa buluşmak için fırsat kollar hale gelmiştir.

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.