Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Payitaht Abdülhamid 96. bölüm fragmanı yayımlandı! Halil Halid ölümle burun buruna!

Anasayfa
Dizi Payitaht Abdülhamid 96. bölüm fragmanı yayımlandı! Halil Halid ölümle burun buruna!
payitaht abd lhamid 96 b l m fragman yay mland halil halid l mle burun buruna kqf7DyRF - Payitaht Abdülhamid 96. bölüm fragmanı yayımlandı! Halil Halid ölümle burun buruna!
Parfum Mekani TR

95. ile izleyenlerin nefesini kesti. , gerçek gücün farkına varıp onun peşine Halil Halid’i takar. Nureddin’in ölüm döşeğindeki hali ise Bidar’ı çaresiz bırakır. İşte, son bölüm özeti, fragman…

Payitaht Abdülhamid Son Bölüm İzle…

95. BÖLÜM ÖZETİ

Abdülhamid savaşların gidişatını ve ülkelerin sınırlarını değiştiren etkenin haberleşme istihbarat olduğunu bilir. Bunun için herkesin peşine düştüğü yeni icat telsizi alma görevini Halil Halid ve beraberindekilere verir. Selim Paşa’nın yaşayıp yaşamadığı muamması bu kez de Ahmet Paşa’nın karşısına çıkar, onun elini kolunu bağlar.

payitaht abd lhamid 96 b l m fragman yay mland halil halid l mle burun buruna 0 EmDAI94u - Payitaht Abdülhamid 96. bölüm fragmanı yayımlandı! Halil Halid ölümle burun buruna!

Bidar, ölüm döşeğindeki Nureddin’e sımsıkı sarılmış, kendisine veba bulaşma ihtimalini önemsememiştir. Tecrittekilerin durumu daha da kötüye giderken,Ester, Vladmir’le bir plan yapar. Tecritteki vebalı hastaları yakacak ve ailelerine Abdülhamid hastalığı böyle kurutma yolunu seçti, evlatlarınızı yaktırttı diyecektir. Gerçekten de yangını çıkartır… Alevler her yeri sararken, Bidar Sultan’ı da kötü bir sürpriz beklemektedir. Cemile Sultan ise eline geçen bir pusulayla hayatının şokunu yaşar.

payitaht abd lhamid 96 b l m fragman yay mland halil halid l mle burun buruna 1 4QEA5Zpi - Payitaht Abdülhamid 96. bölüm fragmanı yayımlandı! Halil Halid ölümle burun buruna!

Abdülhamid Zülüflü İsmail Paşa’dan silah fuarına dair bilgi beklemektedir. Zalman hala Zülüflü’nün kendi taraflarında olduğundan emin değildir. Zülüflü’yü ateşe atar. Halil Halid ve adamları nihayet Payitaht’ı Joris ve adamlarının zulmünden kurtarır. Halil Halid herkesi şokta bırakacak beklenmedik bir şey yapar.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 96. BÖLÜM FRAGMANI

İzzet Holo, Bu sefer ki hedefin Halil Halid olduğunu ilan eder. Diğer yandan Halil Halid’in hayatı dört yanını sarmış düşmanları nedeniyle tehlikededir.

payitaht abd lhamid 96 b l m fragman yay mland halil halid l mle burun buruna 2 IKVd6YgB - Payitaht Abdülhamid 96. bölüm fragmanı yayımlandı! Halil Halid ölümle burun buruna!

Payitaht’a gelen Madam şaşkınlık yaratır ve Bidar Sultan, geliş sebebini sorgular. Cemile Sultana gerçekleri öğrenebilmesi konusunda ipuçları veren Madam, çıkardığı silahı ile tek el ateş eder. Peki, Madam kimi vurdu?

payitaht abd lhamid 96 b l m fragman yay mland halil halid l mle burun buruna 3 5s1Zug2A - Payitaht Abdülhamid 96. bölüm fragmanı yayımlandı! Halil Halid ölümle burun buruna!

Osmanlı’nın padişahı, Devlet’in başı olduğunu bir kez daha yineleyen Abdülhamid, Zülüflü Paşa’nın sürgün edilmesine karar verir.

payitaht abd lhamid 96 b l m fragman yay mland halil halid l mle burun buruna 4 uRWQ3pr4 - Payitaht Abdülhamid 96. bölüm fragmanı yayımlandı! Halil Halid ölümle burun buruna!

Haber Videosu: Payitaht Abdülhamid 96. bölüm fragmanı yayımlandı! Halil Halid ölümle burun buruna!

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.