Milyonların sevgilisi ünlü Hollywood oyuncusu Leonardo DiCaprio, bir yardım gecesinde 100 bin dolarlık, yaklaşık 600 bin TL bağışta bulundu.

Herkesin çevreci kimliğiyle tanıdığı ünlü Hollywood oyuncusu Leonardo Dicaprio, bir yardım gecesinde yaptığı 100 bin dolar bağış ile sosyal medyada konuşulan en duyarlı sanatçılar arasında yer aldı.

44 yaşındaki ünlü aktör DiCaprio, geçtiğimiz aylarda meslektaşı Will Smith ile Amazon Yağmur Ormanları fonuna aktarılmak üzere sınırlı sayıda ayakkabı üretmişti.

Dicaprio, 16 yaşındaki İsveçli iklim aktivisti Greta Thunberg’e de destek vermişti.

DİĞER HABERLERİ;

Ünlü olmasını şansa bağlayan yetenekli oyuncu Leonardo DiCaprio medya sektörü ve kariyeri hakkında açıklamalarda bulundu. Duygularını ilk defa dile getiren oyuncu, çarpıcı sözleriyle sosyal medyanın gündemine oturdu. İşte,44 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncudan itiraflar…

Dicaprio,“Bu sektörde büyüdüm. Birçok arkadaşım oyuncu… İş alabilmenin ne kadar zor olduğunu biliyorum. Bu denli şanslı olmasaydım, hayatım çok daha farklı olabilirdi.”

“Bunun hayali bir dünya olduğunu ve bir iyilik meleğinin gelip, sizi seçtiğini düşündüm. O anda şans yüzüme gülmeseydi, şu an burada konuşuyor olamazdım” şeklinde açıklamada bulundu.

Yorum

Daha yeni Daha eski