Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Kirpik liftingi nedir? Nasıl yapılır?

Anasayfa
Güzellik Kirpik liftingi nedir? Nasıl yapılır?
kirpik liftingi nedir nasil yapilir 37128 - Kirpik liftingi nedir? Nasıl yapılır?
Parfum Mekani TR

Kirpiklere sürülen kimyasal solüsyonlar ile uzun süreli kalkıklık ve kıvrıklık sağlanabiliyor. Bu sayede kirpiklerinizi kıvırmak için ettiğiniz mücadeleler son bulabiliyor. Görünüm olarak olan kirpik liftingi, kirpiklerin hacimli ve en önemlisi doğal görünmesini sağlıyor. 2-3 ay arasında kirpiklerde etkisi devam ediyor. Kirpik liftingi öncesi eğer lens kullanıyorsan mutlaka çıkarmalı ve alerji, ve arpacık gibi sorunlar yaşıyorsan kirpik liftingi yapımı için uygun olmadığını bilmelisin.

KİRPİK LİFTİNGİ NASIL UYGULANIR?

Kirpiklerin kıvrık ve kalkık görünmeleri için öncelikle kirpik dibine silikon bir ped yerleştirilir. Kirpikler yukarı doğru özenle kaldırılarak yapıştırma işlemi gerçekleşiyor. Bu işlem profesyonel kişiler tarafından uygulanması ve her kirpik teli dikkate alınarak uygulanmalıdır. Ardından yukarı kalkan kirpikler solüsyon işleminden geçerek kıvrıklığı sabitleniyor.

İlk olarak mikro çubuklarla jel bir solüsyon uygulandıktan sonra bir süre bekletilir. Solüsyonun her kirpiğe eşit olarak dağıtılması oldukça önemlidir. Daha sonra tekrar bir solüsyon uygulanır ve bekletilir. Son olarak kirpiklere renk verici bir solüsyon uygulanır ve keratin uygulanarak yaklaşık 1 içerisinde kirpik liftingi işlemi tamamlanabiliyor.

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.