Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Kimse Bilmez 22. yeni bölüm fragmanı yayında! Kimse Bilmez 21. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Kimse Bilmez 22. yeni bölüm fragmanı yayında! Kimse Bilmez 21. son bölüm izle
kimse bilmez 22 yeni bolum fragmani yayinda kimse bilmez 21 son bolum izle 57851 - Kimse Bilmez 22. yeni bölüm fragmanı yayında! Kimse Bilmez 21. son bölüm izle
Aliexpress TR

21. son bölümüyle ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şenal’ın yer aldığı dizinin son bölümünde; Uygar’ın hapse girmesiyle sorunların bittiğini düşünen Ali ve Sevda arasında buzlar erir. Yeniden birbirlerine kenetlenen çift Uygar’dan kurtulduklarını düşünür. Uygar ise hapisten çıkmak için Kurtbey’i tehdit eder. 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte 21. son bölüm izleme linki…

KİMSE BİLMEZ 22. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

KİMSE BİLMEZ 21. SON BÖLÜM İZLE

Kardeşini bulmak için her yolu deneyen Ali, karşısına çıkan engeller yüzünden zor anlar yaşar. Bunu fırsata çevirmek isteyen Uygar ise Erniko’yu öldüren kişinin Ali olduğunu Pilot’a duyurmak için yeni bir plan daha yapar. Öte yandan Duygu, Pilot’un düşmanları tarafından kaçırılır. Duygu’nun hayatta kalması bir şeye bağlıdır.

pilot - Kimse Bilmez 22. yeni bölüm fragmanı yayında! Kimse Bilmez 21. son bölüm izle

Uygar, hapisten çıkabilmek için elindeki en önemli kozu kullanır. Kardeşine kavuşmak için her yolu deneyen Ali, yeni bilgilere ulaşır. Ali’nin gerçekleri öğrenmesinden korkan Kurtbey, onu durdurmak için yeni bir plan hazırlar. Özlem yıllardır sakladığı büyük sırrını oğluna anlatır.

uygar - Kimse Bilmez 22. yeni bölüm fragmanı yayında! Kimse Bilmez 21. son bölüm izle

Özlem, Ali’ye olan nefretinden sıyrılıp yeniden Ali’yi sevmeye başlar. Yıllar sonra ikinci kez girdiği Ali’nin hayatından Sevda’yı çıkarabilecek mi? Öte yandan sevdiği kadınla evlenmek için her yolu deneyen Pilot’un karşısına yeni bir engel çıkar. Üstelik bu engel, İlhan’ın da bilgisi dahilindedir.

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.