Ünlü şarkıcı İrem Derici, saplantılı hayranı yüzünden evinden oldu. Derici, güvenlikli bir siteye taşındı.

Şarkıcı İrem Derici, saplantılı hayranı yüzünden evini değiştirmek zorunda kaldı. Annesinin korkularına da dayanamayan Derici, güvenlikli bir siteye taşındı. Derici durumu, “Bu olay yüzünden evimi değiştirdim. Hiç de istemediğim bir şeydi ama ailem endişe duydu. Özellikle annem çok korktu. O yüzden güvenlikli bir siteye taşındım.” sözleriyle açıkladı.

“KONSERİNDE YANGIN ÇIKTI”

Ünlü şarkıcı İrem Derici, Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde 30 Ağustos Zafer Bayramı için konser verdi. Konser sırasında facianın eşiğinden dönüldü.Atılan havai fişeklerden biri, organizasyon firmasının minibüsüne isabet etti.

İçerisinde havai fişeklerin bulunduğu belirtilen minibüs, bir anda alev aldı. Yanan minibüs, itfaiyenin müdahalesiyle kontrol altına alındı.

‘DOSTLARINIZI İHMAL ETMEYİN…’

Ünlü şarkıcı İrem Derici, Instagram üzerinden bir mesaj yayımladı. Dinlediği bir şarkının bağlantısını paylaşan ve üzerine bir dizi yazı yazan Derici, paylaşımıyla duygulandırdı. Derici’nin mesajı şöyle:

‘02.15’teki o yorgunluk ve çaresizlik, o tam olarak “hayat” işte… En sevdiklerin ellerinden kayıp giderken hiçbir şey diyemiyorsun. Desen de nafile… Düğünlerde ve cenazelerde karşılaşmak acı. Dostlarınızı ihmal etmeyin. Her giden size birbirinizi daha çok sevmeniz ve kollamanız için gidiyor belki de. Onların yüzünü kara çıkarmayın.’

İŞTE O PAYLAŞIM;

TACİZCİSİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDU

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde üzücü bir haberle gündeme geldi. Şarkıcının evine kadar gelen hayranı, ünlü şarkıcının panik yaşamasına neden oldu. Gözyaşları içinde emniyete giden Derici, evine kadar gelen bu kişinin kendisine taciz mesajları attığını da belirtti.

Şarkıcının Harbiye’de oturduğu eve zorla girmeye çalışan kişi, evin kapısını açan görevliye, ‘Ben İrem Derici’ye aşığım.’ dedi ve evden uzaklaştı.

Görevli durumu Derici’ye aktardı. Şarkıcı paniğe kapıldı. Kısa bir süre sonra aynı şahıs elinde çiçek demetiyle görüldü. Görevli hemen Derici’ye haber verdi. Şarkıcı korku içerisinde Harbiye Polis Merkezi’ne giderek ifade verdi.

Derici, kişinin kendisine sürekli taciz mesajları attığını anlattı. Şahsın isminin Erol K. olduğu bildirildi. Şahıs hakkında, 4 yıl hapis istemiyle dava açıldı.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Yorum

Daha yeni Daha eski