Hollywood oyuncusu Robert De Niro, emekliliği hakkında açıklama yaptı. Oyuncu, yakın arkadaşı ve meslektaşı Al Pacino hakkında yaptığı konuşmalarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu.

Ünlü Hollywood oyuncusu Robert De Niro, yaptığı bir röportajda meslektaşı ve yakın arkadaşı Al Pacino hakkında konuştu. 76 yaşındaki oyuncu kariyerini sonlandırmak için kendini hazır hissetmediğini dile getiren açıklamalarda da bulundu.

Robert De Niro ne zaman emekli olacağı ile alakalı,“Emekliliğin anlamı nedir? Daha az çalışmak. Çalışmamak! Bana uymuyor”şeklinde konuştu.

Den Niro yakın arkadaşı Al Pacino hakkında,“Al ile birbirimizi 20’li yaşlarımızdan beridir tanıyoruz. Yıllar içinde zaman zaman bir araya gelip muhabbetler ettik. Başka insanlarla konuşamadığımız şeyleri de paylaştık. Çünkü ikimizin de ortak noktaları fazla. İkimiz de birbirimizi anlıyoruz. Bu noktaya gelmemiz uzun zaman aldı” açıklamasını yaptı.

DİĞER PAYLAŞIMLARI;

Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci, Harvey Keitel gibi ‘şampiyonlar ligi’ isimlerini bir araya getiren Irishman filminden ilk kareler görüntülendi. Oscar’lı yönetmen Martin Scorsese’nin yönetmen koltuğuna oturduğu film, New York Film Festivali’nin açılış filmi olarak gösterime girecek.

FİLMDEN O KARELER;

Robert De Niro’nun bir çetenin 25’in üzerinde kişinin ölümden sorumlu tetikçisi The Irishman filminin konusu; Al Pacino, 1957’den 1971’e kadar Uluslararası Teamsters Kardeşler Birliği Başkanı olarak görev yapan Amerikan işçi sendikası lideri Jimmy Hoffa’yı canlandırıyor. 

Yorum

Daha yeni Daha eski