Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Gigi Hadid stili hakkında eleştiri yapanlara ‘İstediğim gibi giyinirim’ dedi

Anasayfa
Moda Gigi Hadid stili hakkında eleştiri yapanlara ‘İstediğim gibi giyinirim’ dedi
gigi hadid stili hakkinda elestiri yapanlara 8216istedigim gibi giyinirim8217 dedi 10336 - Gigi Hadid stili hakkında eleştiri yapanlara ‘İstediğim gibi giyinirim’ dedi
Aliexpress TR

Dünyaca ünlü model Gigi Hadid, stiliyle öne çıkan isimler arasında yer alıyor. haftalarının ve defilelerin aranılan ismi Hadid, özel davetlerde şıklığıyla doldururken, sokak tarzı ise genelde rahat kıyafetlerden yana oluyor.
gigi hadid2 - Gigi Hadid stili hakkında eleştiri yapanlara ‘İstediğim gibi giyinirim’ dediGünlük hayatında çoğu spor, bazen spor şık kombinler yapan ünlü modelin bazı takipçileri ise kıyafetlerini eleştirmeye başladı ve “Seksi ve ikonik tarzına ne oldu” gibi yorumlar yaptı.
gigi hadid3 - Gigi Hadid stili hakkında eleştiri yapanlara ‘İstediğim gibi giyinirim’ dediİlk başlarda cevap vermeyen Gigi Hadid, bu eleştirilerin dozu artınca ’dan isyan etti. “Sokakta dolaşmaya sizin onayınıza göre çıkmıyorum” diyen Hadid, duygularını şu sözlerle anlattı:
gigi hadid - Gigi Hadid stili hakkında eleştiri yapanlara ‘İstediğim gibi giyinirim’ dedi olmayan beklentileriniz ve yeterince seksi olmamam hakkında gelen küçük şikayetleriniz giyim tarzımı değiştirmeyecek. Hepiniz kadınları güçlendirmekten bahsediyorsunuz. Ben tenini gösteren- göstermeyen tüm kadınları destekliyorum. Bu bir seçim. İstediğim gibi giyiniyorum ve kendimi seksi hissediyorum. Bu stilistle alakalı değil, bu kendimi nasıl ifade etmeyi seçtiğimle alakalı. Sizin fikriniz bunu değiştirmeyecek. Böyle düşünenler, kendi enerjinize ve sevdiğiniz stile odaklanmalısınız.”
gigi hadid1 - Gigi Hadid stili hakkında eleştiri yapanlara ‘İstediğim gibi giyinirim’ dedi
Uzun uzun eleştirilere cevap veren Hadid, bir süre sonra attığı tweetleri sildi. Ünlü modelin bu hareketi de yine takipçileri tarafından eleştirildi.

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.