Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 147. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 146. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 147. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 146. son bölüm izle
eskiya dunyaya hukumdar olmaz 147 yeni bolum fragmani yayinlandi mi eskiya dunyaya hukumdar olmaz 146 son bolum izle 52037 - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 147. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 146. son bölüm izle
Aliexpress TR

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 146. son bölümünde; yalnızca Hızır’ı değil tüm Çakırbeylileri etkileyecek olan haber, geçmeden yayılır. Bu duruma en çok tepki göstermesi beklenen Hayriye Ana ise Sevda’yı gözüyle görmeden havadisin doğruluğuna inanmaz. Nitekim ziyarete gittiği Meftunların evinden, şüphe etmekte haklı olduğunu söyleyerek ayrılacaktır. son bölümün ardından beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz aşağıda yer alan linkten izleyebilirsiniz.

EDHO FRAGMAN

EDHO 146. SON BÖLÜM İZLE

Sevda, karnında bir Çakırbeyli taşıdığını söyleyerek kendi hayatını garanti altına alırken milyon dolarlar bahşettiği Altan’ın da gücüne güç katmıştır.

İstihbarattaki yerini kaybetmek üzere olduğunu anlayan Altan, arkasına aldığı çok güçlü bir çete ile hain planlar kurmaya devam eder. Henüz kimlerle savaşacağını bilmeyen Hızır’ın, onu öldürmeye ant içmiş bir orduyla karşıya gelmesine ramak kalmıştır.

hizir - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 147. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 146. son bölüm izle

Hızır tarafından ihanete uğradığını düşünen Sevda, evlilik hayalinden vazgeçmiş, intikam hayalleri kurmaya başlamıştır. Sevgisi nefrete dönüştüğü anda, Hızır’ın canını yakacak hamlenin peşine düşer.

Çakırbeylilerle aynı masada oturduğu için stratejik davranmak zorunda olan amcası Feyyaz’ın elinden kontrolü almak isteyecek kadar da öfkelidir. Düşmanları her geçen gün artmakta olan Hızır’ın yalnız ve savunmasız kalmasını amaçlayan Altan, dört bir taraftan saldırmaya başlar.

ilyas - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 147. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 146. son bölüm izle

İlk olarak Fahri ve Hurşit’i cezaevine gönderirken hemen arkasından Boran ve Behzat’ı sorguya aldıracaktır. Sorularına yanıt almak için her türlü işkenceye maruz bıraktığı ikilinin, düşmanlarına canlarından başka verecek bir şeyleri yoktur.
Dostlarının hayatını kendi hayatının dahi üstünde tutan Hızır’ı yaralayacak en büyük hamle ise Şahin Ağa’nın gözlerinin önünde alınması olacaktır.

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.