Son zamanların fenomen oyuncusu Dilan Çiçek Deniz’in sarı küvette paylaştığı poz sosyal medyada çok beğeni yağmuruna tutuldu.

Dilan Çiçek Deniz önceki gün Maslak’taki interaktif deneyim eğlence merkezi Happyhour’da objektiflere takıldı. İçerisinde şeffaf topların olduğu sarı küvete girip poz veren oyuncu dikkatleri üzerine çekti.

İŞTE DİLAN ÇİÇEK DENİZ’İN O POZU;

DİĞER PAYLAŞIMLARI;

Usta oyuncu Perihan Savaş, Çukur dizisinde çiçeği burnunda oyuncu Dilan Çiçek Deniz ile rol gereği kayınvalide ve gelini oynamışlardı.Diziden ayrılan Dilan Çiçek Deniz ile usta oyuncu Perihan Savaş’ın diziden sonra bile iletişimlerini sürdürdükleri objektiflere yansıdı.

Dizi devam ediyor ama kızımız gitti diyerek cümlesine başlayan Perihan Savaş,“Dilan kendini çok çabuk geliştiren ve öğrenmeye açık bir kız. Müthiş bir istikbal vaat ediyor.  Dilan bence çok iyi bir oyuncu olacak. Diziden ayrıldı ama biz sürekli görüşeceğiz. Anne-kız gibiyiz. Benim için çok iyi bir evlat ve işini severek yaptığı için ileride çok iyi bir oyuncu olacak” sözleriyle genç oyuncu Dilan Çiçek Deniz hakkında olumlu düşüncelerde bulundu.

Yorum

Daha yeni Daha eski