Şarkıcı Demet Akalın, uzun yıllardır dost olduğu Berkay ve eşi Özlem Ada’ya aldığı saati sattığı için arkadaşlığı bitirmişti. Akalın, popçu Berkay ile arasındaki hediye saat krizine son noktayı koydu.

Demet Akalın, 16 Temmuz’da kızı Zeynep’i dünyaya getiren Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’e 50 bin TL’lik bir saat hediye etmişti. Şahin, Akalın’ın kendilerine hediye ettiği Rolex marka saati satmak istediğini öğrenen Akalın şaşırtan açıklamalarda bulundu. Sonrasında Akalın konser öncesi açıklama yaptı.“Onlar saatin parasını istedi, ama saatçi vermedi. O parayı ben aldım” dedi. “Hediye ettiğim 50 bin TL’lik saatin parasını istemişler, tabii ki verilmemiş. Ben gidip saatin parasını aldım.”

BERKAY İLE ARALARI BOZULDU

Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin, geçtiğimiz Temmuz ayında ikinci bebeğini dünyaya getirmişti. Şarkıcı Demet Akalın yakın dostu Berkay’ın eşine ziyarete giderek doğum hediyesi olarak oldukça pahalı bir hediye aldı. Ancak Berkay, eşine hediye edilen saati, Rolex mağazasına gidip satmak istedi. Mağaza yetkilileri ise Demet Akalın’ı arayarak durumdan haberdar etti. Durumu öğrenen Demet Akalın’ın Berkay’a çok kızıp küstüğü, bir daha da arayıp sormadığı öğrenildi.

Sonrasında sosyal medya hesabından açıklamalar yapan şarkıcı Özlem Ada, Bileğim ince olduğu İçin değiştirmek istedim. Satmak istemedik. Demet ablayı aradım. Adap bilecek yaşta ve olgunluktayım.” dedi.Demet Akalın Özlem Ada Şahin’in bu açıklamasına şu yorumda bulundu: ”Özlem seninle hiç konuşmadık! Senin tanıdığımdan beri erkek modeli saat takıyorsun.Bırak eşşeklik bende!”

Özlem Ada Şahin ise bu şok cevaba, “Berkay seni aradı sen de tamam” dedin “Saat bizde değil zaten 3 ay önce saatçide bıraktık. İhtiyacımız yok kimsenin bir şeyine” yanıtını verdi. Bu yorumlaşmaların ardından Demet Akalın, Berkay ve Özlem Ada Şahin’i takipden çıktı, Şahin çiftide Demet Akalın’ı takipten çıktı.

Yorum

Daha yeni Daha eski