Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Çukur 3. sezon 8. yeni bölüm fragmanı yayında! Çukur 3. sezon 7. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Çukur 3. sezon 8. yeni bölüm fragmanı yayında! Çukur 3. sezon 7. son bölüm izle
cukur 3 sezon 8 yeni bolum fragmani yayinda cukur 3 sezon 7 son bolum izle 27054 - Çukur 3. sezon 8. yeni bölüm fragmanı yayında! Çukur 3. sezon 7. son bölüm izle
Trendyol
Trendyol

Çukur 3. sezon 7. son bölümde; Yamaç, kendini beklenmedik bir olayın içinde bulunca zor bir karar veriyor ve Koçovalıların evine Azer Kurtuluş’un annesini misafir getiriyor. Kardeşlerini kurtarmak için Karaca’yı kaçıran Azer ve Karaca’nın arasında yaşananlar “Yeni bir aşk mı alevleniyor?” sorusunu akıllara getiriyor. İşte Çukur yeni bölümden ilk sahne!

ÇUKUR 3. SEZON 8. BÖLÜM FRAGMANI

ÇUKUR 3. SEZON 7. BÖLÜM İZLE

Yamaç’ın onu Çukur’dan kovmasıyla beklenmedik bir anda darbe yiyen Akın, Karaca’nın da kaçırılmasıyla iyice köşeye sıkışacak. Aliço, babasının baskısı altında çok zor günler geçirirken Yamaç ve Çukurlular Aliço’dan gelen gizemli şifrenin peşine düşecek ve Yavuz’un kurduğu tuzaklarla karşılaşacak.

yamac - Çukur 3. sezon 8. yeni bölüm fragmanı yayında! Çukur 3. sezon 7. son bölüm izle

Cumali ise Dağhan ve Murtaza’yla yüzleşiyor. Murtaza’nın Yamaç ve Cumali’yle karşıya geldiği anlar tansiyonu yükseliyor.  Murtaza “Bükemediğin eli öpeceksin” diyor. Koçovalılara boyun eğiyor.

Koçovalılar, herkesten güçlü olmak için çıktıkları yolda ilk adımlarını hep birlikte atıyor ve geri dönülmez bir yola giriyorlar.

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.