Ünlü sunucu ve aynı zamanda model Çağla Şıkel şiddetli karın ağrısı nedeniyle apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Durumunun iyi olduğu haberini ünlü sunucu verdi.

“Çağla İle Yeni Bir Gün” programını sunan Çağla Şıkel’in bir hafta rapor aldığı ortaya çıktı. Canlı yayına çıkamayan ünlü sunucunun sağlık sorunları nedeniyle apar topar Nişantaşı’ndaki bir hastaneye yattığı öğrenildi. Şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye gittiği öğrenilen Şıkel’in tedavisi tamamlandı. 

ÇAĞLA’DA İYİYİM MESAJI GELDİ!

Ünlü manken Çağla Şıkel’in, tüm vücudunu kaplayan bir enfeksiyon sebebiyle günlerdir hastanede yattığı ortaya çıkmıştı. Şıkel, yaptığı açıklamada sağlığının iyi olduğunu duyurdu. Şıkel, sosyal medya hesabında yaptığı “Merak eden arayan, mesaj gönderen herkese çok teşekkür ederim. Enfeksiyon rahatsızlığından dolayı hastanede 5. günümdeyim, çok şükür şu an iyiyim ve daha da iyi olacağım. Herkese sevgiler” paylaşımıyla sağlık durumu hakkında sevenlerini bilgilendirdi. 

ABLASI AÇIKLAMA YAPMIŞTI!

Ünlü sunucunun ablası Berna Şıkel, “Geçen cumartesi ağır bir enfeksiyon nedeniyle apar topar hastaneye gittik. Enfeksiyon kapmış ve vücudunu kaplamıştı. Bu nedenle ağır bir antibiyotik tedavisi görüyor. Kanında mikrop oranı çok yüksek çıktığı için yatarak tedavisi devam ediyor” dedi.

Yorum

Daha yeni Daha eski