Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Büyük beden Ashley Graham bebeğinin cinsiyetini sonunda açıkladı!

Anasayfa
Yaşam Büyük beden Ashley Graham bebeğinin cinsiyetini sonunda açıkladı!
b y k beden ashley graham bebe inin cinsiyetini sonunda a klad 95eVpKtP - Büyük beden Ashley Graham bebeğinin cinsiyetini sonunda açıkladı!
Parfum Mekani TR

Son zamanların sevilen büyük beden mankeni Ashley Graham, bir televizyon programında bebeğinin cinsiyetini ve doğum tarihini söyledi.

Büyük beden manken olarak üne kavuşan Ashley Graham, hamile olduğunu duyurmasının ardından katıldığı bir programda bebeğinin cinsiyetini açıklamayı reddetmişti. Takipçileri tarafından sosyal medyada tepki gören manken Graham, geçenlerde çıktığı televizyon programında bir oğlu olacağını ve tahmini doğumun Ocak ayında gerçekleşeceğini açıkladı.

b y k beden ashley graham bebe inin cinsiyetini sonunda a klad 0 4ATq1QK6 - Büyük beden Ashley Graham bebeğinin cinsiyetini sonunda açıkladı!

NE OLMUŞTU?

Son zamanların sevilen büyük beden mankeni Ashley Graham, sosyal medyada hamile olduğunu açıkladıktan sonra takipçileriyle özel hayatına dair paylaşımları paylaşmaya devam etmişti. Geçen günlerde Today adlı bir televizyon programına katılmak için New York’a giden Gram,bebeğinin cinsiyeti ile alakalı sorulara önce Bilmiyorum dedi sonra tepki gösterdi.Ünlü modelin verdiği bu tepki sosyal medyada tuhaf karşılandı.

b y k beden ashley graham bebe inin cinsiyetini sonunda a klad 1 rfcD5YkY - Büyük beden Ashley Graham bebeğinin cinsiyetini sonunda açıkladı!

Bebeği doğana kadar cinsiyetinin sadece kendisini ve eşini ilgilendirdiğini söyleyen Graham’ın bu sert tepkisi oldukça konuşulacak.

b y k beden ashley graham bebe inin cinsiyetini sonunda a klad 2 9A8RAzce - Büyük beden Ashley Graham bebeğinin cinsiyetini sonunda açıkladı!

HAMİLE OLDUĞUNU DUYURMUŞTU!

Amerikalı 31 yaşındaki büyük beden model Ashley Graham, Instagram hesabından hamile olduğu haberini sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerine duyurdu. 9 yıldır evli olduğu eşi Justin Ervin’in ile paylaştığı karelerde gülücükler saçan Graham, hayranlarını da sevindirdi.

İŞTE O KARE;

b y k beden ashley graham bebe inin cinsiyetini sonunda a klad 3 MxvKXlfI - Büyük beden Ashley Graham bebeğinin cinsiyetini sonunda açıkladı!

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.