MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde En iyi Canlı Performans ve En Büyük Hayran Grubuna Sahip Sanatçı olmak üzere iki ödül alan BTS’nin yıldızı Jungkook’a karıştığı trafik kazası nedeniyle soruşturma açılma haberi sosyal medyada yankı uyandırdı.

BTS grubunun solisti Jungkook Seul’un Yongsan bölgesindeki Hannam mahallesinde araba sürerken bir taksiye çarpması nedeniyle, kazada yaralanan taksi sürücüsü ve Jungkook hastaneye götürülerek tedavi gördüğü söyleniyor. Ünlü solistin hatasını kabul etmesi üzerine, müzik şirketi“Polis bu davayı henüz kapamadı. Bu yüzden tam detayları açıklayamayız. Ama Jungkook geçen hafta arabasını sürerken kendi hatasından dolayı başka bir araçla küçük bir çarpışma yaşadı. Jungkook kazadan hemen sonra trafik kanununu çiğnediğini kabul etti. Kaza mahali incelendi ve polis sorgusu gerekli şekilde tamamlandı. Daha sonra da olayın mağduruyla dostane bir çözüme ulaşıldı. Bir kez daha olayın mağdurundan ve endişelendirdiğimiz hayranlarımızdan özür diliyoruz” açıklamasında bulundu.

BTS’NİN DİĞER PAYLAŞIMLARI;

Son zamanların çok sevilen grubu BTS, katıldığı 2018 Asya Sanatçı Ödülleri gecesinde 5 ödül alarak gecenin en gözde kazananları oldu.

Dünyaca ünlü grup BTS, büyük ödül “Daesang” ödülüne layık görüldüğü gecede büyük ödül haricinde Kore Turizm Takdir ödülü, Popülerlik ödülü, muhteşemlik ödülü, Yılın sanatçısı ödülü olmak üzere toplamda 5 ödül aldı.

Muhteşemlik ödülü ile alakalı BTS grubu üyesi Suga, “Teşekkür ederiz. Bize bu ödülü kazandıran hayranlarımıza çok teşekkür etmek istiyorum. Bu ödülü alarak müzik yaparken daha sıkı çalışacağız” sözleri ile duygularını dile getirdi.

Yorum

Daha yeni Daha eski