Uzun süredir birbirlerine kırgın olan ünlü çift Beren Saat ve Kenan Doğulu, 9 ay boyunca ayrıldı ayrılacaklar haberi ile gündemden düşmüyor. Kenan Doğulu’nun barışmak için attığı adımın işe yaraması sonrası kurtarılan ilişki,büyük bir parti ile kutlanacak.

Kenan Doğulu ile Beren Saat çifti 2014 yılında dünyaevine girmişti. Yaklaşık 9 aydır yaşanan kırgınlık sonrası ayrı yaşayan çift, yakın zamanda Kenan Doğulu’nun çabaları sayesinde kurtuldu. Kenan Doğulu’nun Beren Saat ile buluşması sonrası Doğulu, saatler süren ikna edici konuşmasını yaptı. “Birbirimize kırgındık. Bizi tekrar bir araya getiren şey bitmeyen bir aşk” diye açıklayan Doğulu, barışmanın şerefine Beykoz’daki villalarında parti verecek.

NE OLMUŞTU?

9 aydır aralarında kırgınlık yaşayan ancak medyaya yansıtmayan ünlü çift Kenan Doğulu ve Beren Saat, sosyal medyanın her daim dilindeydi. Beren Saat, Kenan Doğulu için ‘Sen masumiyetini kaybettin, ben oyun arkadaşımı’ kişisel hesabından yayınlaması üzerine aralarındaki gerginlik devam etmişti. 

KENAN DOĞULU İLE BEREN SAAT ARAYI YUMUŞATTI!

Aylardır ayrı evlerde yaşadıkları ve boşanacakları konuşulan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, uzun bir aradan sonra sarmaş dolaş objektiflere takıldı.Ünlü çift, geçen hafta Acarkent’teki villalarının yanında bir kafede kahve içti. Mutlu oldukları ve şakalaştıkları görülen çiftin görüntüleri sosyal medyada olumlu tepkiler aldı.

İŞTE BEREN SAAT VE KENAN DOĞULU’NUN SARMAŞ DOLAŞ GÖRÜNTÜSÜ;

DİĞER HABERLERİ;

Şarkıcı Kenan Doğulu’nun kardeşi Canan Doğulunun doğum günü partisi yakın dostları ve ailesi ile kutlandı. Doğum partisinde dikkatleri çeken isim ise Kenan Doğulu’nun son zamanlarda çalkantılı evlilik yaşadığı oyuncu eşi Beren Saat oldu.

Ünlü çiftin aylar sonra aynı karede oldukları bu fotoğraf, sosyal medyada oldukça beğeni ve yorum aldı.

Yorum

Daha yeni Daha eski