Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Benim Adım Melek’in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Alpay Seyit Ali’yi Almanya’ya götürecek mi?

Anasayfa
Dizi Benim Adım Melek’in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Alpay Seyit Ali’yi Almanya’ya götürecek mi?
benim ad m melekin yeni b l m fragman yay nland alpay seyit aliyi almanyaya g t recek mi SgwF5BV5 - Benim Adım Melek'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Alpay Seyit Ali'yi Almanya'ya götürecek mi?
Trendyol
Trendyol

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek, 6 Kasım Çarşamba akşamı izleyicilerle buluşacak. Dizinin geçen haftaki bölümünde yaşanan heyecanlı anların ardından, bu haftaki bölümde ise merak uyandıran sahneler ekranlara yansıyacak. İşte, Benim Adım Melek’in 7. bölüm fragmanı ve yeni bölümün kısa özeti.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Alpay, sonunda istediğini elde eder. Küçük Seyitali’yle Almanya’ya gitmek için havaalanındadır. Defne, istemeden de olsa babasının oyununa alet olur ve şüpheleri üzerine çeker. Almanya’da kendisini bekleyen sürprizi öğrenen Alpay’ın yeni planı ne olacak? Seyitali, yaşanan bunca olaydan sonra Melek’e babalığını yapacak mı? Geçmişte yaşamaya devam eden Mithat, yine kime, neden düşman kesilecek? Defne, avlunun ortasında perişan halde herkese suçsuz olduğunu anlatmaya çalışırken Kadriye’nin çığlığıyla arada kalan Melek, Kadriye’ye mi yardım edecek yoksa kızı Defneye mi?

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.