Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Bekçilik sınavı sonuçları belli oldu! Fiziki yeterlilik ve mülakat sınavı ne zaman?

Anasayfa
Bilgi Bekçilik sınavı sonuçları belli oldu! Fiziki yeterlilik ve mülakat sınavı ne zaman?
bek ilik s nav sonu lar belli oldu fiziki yeterlilik ve m lakat s nav ne zaman 1Uqkug7u - Bekçilik sınavı sonuçları belli oldu! Fiziki yeterlilik ve mülakat sınavı ne zaman?
ali express TR

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 24 Ağustos’ta yapılan bekçilik açıklandı. , bekçilik yazılı sınavı sonuçlarını haberimizdeki bağlantıdan öğrenebilirler. sonuçlarına göre başarılı olan , fiziki yeterlilik ve mülakat sınavına çağrılacaklar. Sınav sonucunu öğrenen bekçi adayları, fiziki yeterlilik ve mülakat sınav tarihlerini araştırmaya başladılar.

BEKÇİLİK SINAVI SONUÇLARI SORGULA

Bekçilik sınav sonuçları aşağıdaki bağlantı üzerinde sorgulanabilecek.

BEKÇİLİK SINAVI SONUÇLARI SORGULA

BEKÇİLİK FİZİKİ YETERLİLİK VE MÜLAKAT SINAVI NE ZAMAN?

2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavında başarılı olan adaylar Fiziksel Yeterlilik ve Mülakat sınavına çağrılacaktır. Kesin tarih verilmeyen bu sınavlar, yazılı sınavın açıklanmasından 7-10 gün için belli oluyor.

BEKÇİLİK SINAVI SORU VE CEVAPLARI

2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavlarının soru ve cevapları açıklandı. Soru ve cevaplarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

SINAV SONUÇLARINA İTİRAZ NASIL YAPILIR?

24/08/2019 tarihinde yapılan 2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavına katılan adaylar, sınav sonuçlarına ilişkin itiraz dilekçelerini 09 Eylül 2019 tarihi saat 17.00’a kadar şahsen veya faks (0 312 462 87 29) ile POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞINA ulaştıracaklardır. İtirazlara ilişkin değerlendirme sonuçları 04 Eylül 2019 tarihinde adaylara dilekçelerinde belirtecekleri irtibat numaraları ile bildirilecektir.

Adaylar, itiraz başvurularını MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 20 TL (yirmi TL KDV Dâhil) itiraz ücreti yatırarak alınan banka dekontu/ATM işlem fişi ve sınav adının yazılı olduğu dilekçe ile yapacaklardır.

Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T. C. kimlik numarası, adı, soyadı, imzası, iletişim bilgileri, banka dekontu/ATM işlem fişi olmayan dilekçe ile yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

Başvurusu ya da sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen, sınava alınmayan ya da sınavdan çıkarılan adayların bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmaz.


Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.