Ekranların iki başarılı ismi Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un, yeni sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan “Azize” dizisinde başrol oynayacakları açıklandı. Geçtiğimiz hafta dizinin ilk fragmanı yayınlanmıştı. Bu hafta da ilk kareler geldi. Peki Azize dizisinin konusu nedir? Azize dizisinde hangi oyuncular yer alıyor? Ayrıca dizinin başrol oyuncuları Hande Erçel ve Buğra Gülsoy sosyal medyayı salladı!

Yeni sezonda yer alacak dizilerin oyuncu kadroları tamamlanmaya başladı. Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Azize dizisi kadrosunda bomba gibi iki isim geldiği öğrenildi. Buğra Gülsoy ile Hande Erçel Azize dizisinde başrolü paylaşacaklar. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği başrollerinde Buğra Gülsoy ve Hande Erçel’in yer aldığı, yönetmen koltuğuna Volkan Kocatürk’ün oturduğu, senaryosunu Emre Özdür, Başar Başaran ve Meryem Gültabak’in kaleme aldığı, Kanal D’nin yeni dizisi “Azize” yakında başlıyor. 

İLK KARE GELDİ!

Başrollerinde Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un yer aldığı ‘Azize’ dizisinin setinden ilk kareler geldi.

Azize’den yepyeni bir afiş geldi. Afiş, kısa sürede büyük beğeni topladı. İşte o afiş:

AZİZE DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

İlk fragmandan alınan bilgilere göre Azize dizisinin konusu; İmkansızlıklarla dolu tutkulu bir aşkı konu ediniyor. Daha önce 2004 yılında Azize isimli bir dizi ekranlara gelmişti. O yıllarda yayınlanan dizisiyle bağlantısı olduğu henüz bilinmiyor. Geçtiğimiz günlerde dizinin fragmanı yayınlaşmış ve diziyle ilgili derin ipuçları vermeyen fragman seyircide merak uyandırmıştı. Hande Erçel ve Buğra Gülsoy hayranları heyecanlarını sosyal medyada dile getirdi.

İŞTE İLK FRAGMAN;

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ 

Yorum

Daha yeni Daha eski