Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Aşk Ağlatır 11.Bölüm Fragmanı

Anasayfa
Fragman Aşk Ağlatır 11.Bölüm Fragmanı
Aliexpress TR

Ağlatır 11.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Aşk Ağlatır dizisinin yeni bölümü 17 Kasım Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Aşk Ağlatır bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye’de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Çiçek’in öğrendiklerini Yusuf’a söylemesine engel olmaya çalışan Nalan, onu durdurmaya çalışırken merdivenlerden düşmesine neden olur. Yusuf ve , Çiçek’i bulup hayatını kurtarırlar. Hemen ameliyata alınan Çiçeğin durumunu öğrenen Sumru, Fırat ve Hikmet de hastaneye koşarlar. Diğer yandan Mert, hak etmedikleri halde sahip oldukları servetlerini kaybetmemeleri için Rüzgar’ın bir an önce ’ya karşı olan duygularını açıklaması ve harekete geçmesi için onu etkiler. İsmail, kendisine kurulan tuzağın farkında değildir. ’ya olan duygularını kendisine açıklayan Rüzgar’ın ağır sözleri sonrasında derinden sarsılan Yusuf, kazanmak için başka bir yola karar verir. Rüzgar ise Ada’ya hissettiklerini açıklamaya hazırlanır.

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.