Ünlü oyuncu Arzum Onan, 47 yaşını sevdikleriyle kutladı. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından doğum günü fotoğrafını paylaştı.

Ünlü oyuncu Arzum Onan, geçtiğimiz gün 47 yaşını sevdikleriyle beraber kutladı. Kendisi gibi oyuncu eşi Mehmet Aslantuğ ve oğlu Can Aslantuğ ile çektirdiği aile fotoğrafının altına duygu ve düşüncelerini dile getiren not düşmeyi ihmal etmedi.

İŞTE O KARE;

Onan,“47’nin ilk gününden… Dün gece bu harika sürprizle yanımda olan, arayan, güzel mesajlarıyla yanımda hissettiren herkese sonsuz teşekkür. iyi ki varsınız” şeklinde paylaşım yaptı.

DİĞER PAYLAŞIMLARI;

Medya dünyasında her daim mütevazi duruşuyla, oyuncu eşi Mehmet Aslantuğ ile 22 yılı aşkın sürdürdüğü evliliğiyle, dikkatleri üzerine çeken Arzum Onan, 12 yılı aşkın süredir objektiflerden uzak hayat sürmektedir. Geçtiğimiz günlerde İstinyePark AVM’de objektiflere görüntülenen Onan, magazincilerin fotoğraf isteğini geri çevirmedi.

Markalar Sokağı’nda aracını beklerken magazincilerin fotoğraf isteğini kırmayıp kameralara gülümseyen Onan, aracı gelince uzaklaştı.

Yorum

Daha yeni Daha eski