Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Arka Sokaklar’ın son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 530. bölümde neler oldu?

Anasayfa
Dizi Arka Sokaklar’ın son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 530. bölümde neler oldu?
arka sokaklar n son b l m n n ard ndan yeni b l m fragman yay nland m 530 b l mde neler oldu xLRz5qsG - Arka Sokaklar'ın son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 530. bölümde neler oldu?
Trendyol
Trendyol

Sevilen dizi Arka Sokaklar, 8 Kasım Cuma akşamı ekranlara geldi. Arka Sokaklar’ın son bölümünde, Rıza Baba ve ekibinin, Nadir’in çetelerini çökertmesi izleyenleri heyecanlandırdı. Peki, Arka Sokaklar’ın 531. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu? İşte, dizinin yeni bölümü hakkında merak edilenler.

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığı zaman haberlerimizde yer vereceğiz.

ARKA SOKAKLAR’IN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kolsuz Namık’ın torunu Latife’yi, Engin kurtarıp bağ evinden çıkarlar. Latife yer altı karakolunda dedesi kolsuz Namık’a kavuşur. Namık, Serpil ve Vladimir’i sıkıştırmaları konusunda ekibi uyarır. Ekip, Vladimir’i yakalayıp yer altı karakolunda sorguya alırlar. Vladimir, Kurye kod adlı kişinin Nadir’in işini bitireceğini söyler.

Ezgi, Nadir’i koruma altına alır. Hakan ve Ali, Kolsuz Namık’ı torunu ile birlikte evlerine bırakırlar. Ancak Nadir’in eli boş durmamıştır. Namık’ın evine bomba düzeneği yerleştirilir. Ali ve Hakan’da büyük tehlike altındadır.

Selin ve Bahar, Mesutlar’ın gizli iş çevirdiğini öğrenmiştir. Selin, bu durumdan dolayı Mesut’a kırılır.

Pınar ve Ali yeni gelecek olan bebekleri için hazırlıklara başlarlar. Eve artık sığmayacaklarını düşünüp acaba evden taşınsak fikrini düşünürler bir an için. Ayla konuştuklarına kulak misafiri olur ve çok bozulur bu duruma. Rıza’ya da söyler. Bu durum evde krize sebep olacaktır.

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.