Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Arka Sokaklar’ın 530. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde Nadir köşeye sıkışıyor!

Anasayfa
Dizi Arka Sokaklar’ın 530. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde Nadir köşeye sıkışıyor!
arka sokaklar n 530 b l m fragmanlar yay nland yeni b l mde nadir k eye s k yor FhzdFvSH - Arka Sokaklar'ın 530. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde Nadir köşeye sıkışıyor!
Trendyol
Trendyol

Oyuncu kadrosu ve konusu ile ekranlarda fırtınalar estiren Arka Sokaklar, 8 Kasım Cuma akşamı sevenlerinin karşısına çıkacak. Arka Sokaklar’ın geçen haftaki bölümünde yaşananların ardından bu hafta neler olacağı şimdiden merak konusu oldu. İşte, Arka Sokaklar’ın 530. bölüm fragmanları ve yeni bölümün kısa özeti.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kolsuz Namık’ın torunu Latife’yi, Engin kurtarıp bağ evinden çıkarlar. Latife yer altı karakolunda dedesi kolsuz Namık’a kavuşur. Namık, Serpil ve Vladimir’i sıkıştırmaları konusunda ekibi uyarır. Ekip, Vladimir’i yakalayıp yer altı karakolunda sorguya alırlar. Vladimir, Kurye kod adlı kişinin Nadir’in işini bitireceğini söyler.

Ezgi, Nadir’i koruma altına alır. Hakan ve Ali, Kolsuz Namık’ı torunu ile birlikte evlerine bırakırlar. Ancak Nadir’in eli boş durmamıştır. Namık’ın evine bomba düzeneği yerleştirilir. Ali ve Hakan’da büyük tehlike altındadır.

Selin ve Bahar, Mesutlar’ın gizli iş çevirdiğini öğrenmiştir. Selin, bu durumdan dolayı Mesut’a kırılır.

Pınar ve Ali yeni gelecek olan bebekleri için hazırlıklara başlarlar. Eve artık sığmayacaklarını düşünüp acaba evden taşınsak fikrini düşünürler bir an için. Ayla konuştuklarına kulak misafiri olur ve çok bozulur bu duruma. Rıza’ya da söyler. Bu durum evde krize sebep olacaktır.

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.