Başarılı oyuncu Angelina Jolie, Bazaar dergisine verdiği röportajında hayatına ilişkin açıklamalar yaptı.

Ünlü Hollywood oyuncusu Angelina Jolie, Bazaar dergisine verdiği röportajı ile sosyal medyanın gündemine oturdu. Yurt dışına taşınmak istediğini ancak çocuklarının 18 yaşına gelmelerini beklediğini ifade eden Jolie, hayatına ilişkin açıklamalara yer verdi.

Ünlü oyuncu Brad Pit ile boşanan Angelina Jolie, üzücü boşanma sürecine ilişkin olarak,“Bedenim son on yılda, özellikle de son dört yılda çok şey yaşadı ve bundan dolayı hem görünür hem görünmez yara izlerim var” açıklamasında bulundu.

Görünmez olanlar ile mücadele etmek zordur diye söze başlayan Jolie,“Hayatın pek çok dönüm noktası var. Bazen incinirsiniz, sevdiklerinizi acı içinde görürsünüz ve ruhunuzun istediği kadar özgür ve açık olamazsınız. Yeni veya eski değil, ama kanın vücuduma geri döndüğünü hissediyorum” şeklinde konuştu.

DİĞER HABERLERİ;

Oyunculuk mesleğine özel hayatını karıştırmayan başarılı oyuncu Angelina Jolie, son zamanların ilgi çeken “Maleficent” filmi galası için objektif karşısına geçti. Çocuklarıyla birlikte galaya katılan Jolie, makyajı, kıyafeti ve asaletli duruşuyla gecenin yıldızı oldu.

İŞTE, JOLİE’NİN GÖRÜNTÜLERİ;

Yorum

Daha yeni Daha eski