Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Afili Aşk 22. yeni bölüm fragmanı yayında! Afili Aşk 21. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Afili Aşk 22. yeni bölüm fragmanı yayında! Afili Aşk 21. son bölüm izle
afili ask 22 yeni bolum fragmani yayinda afili ask 21 son bolum izle 52108 - Afili Aşk 22. yeni bölüm fragmanı yayında! Afili Aşk 21. son bölüm izle
Trendyol
Trendyol

Afili Aşk dizisinin son bölümünde; kendi duygularının farkındadır ama Kerem’den emin olmak için ondan gelecek hamleyi bekler.Kerem içinse kara kutunun tekrar açılma vakti gelmiştir. Artık kara kutu sorularını cesaretle cevaplamak zorundadır.

AFİLİ AŞK YENİ FRAGMANI YAYINLANDI 

AFİLİ AŞK 21. SON BÖLÜM İZLE

kerem - Afili Aşk 22. yeni bölüm fragmanı yayında! Afili Aşk 21. son bölüm izle

Kerem ve Ayşe’nin sahte evliliğini öğrenen Yelda için ise hesap sorma vakti gelmiştir. Sessizliğini koruyan Yelda, ne yapacaktır? Yelda bu aşka engel olabilecek midir? Ceyda’nın iş için hazırladığı kuğu konsepti, Kerem ve Ayşe arasında büyük bir yanlış anlaşılmaya yol açar. Ayşe içine düştüğü hayal kırıklığıyla perişan bir haldeyken, Kerem ise ne yapacağını bilemez. Kerem bu durumla yüzleşmekten korkarken, Ayşe daha fazla dayanamaz. Ayşe, Kerem’le yüzleşmek ister ama bu hiçte kolay olmayacaktır. Çünkü Kerem’in kafası soru işaretleriyle doludur.

Ceyda ise hazırladığı kuğu konseptinin Kerem ve Ayşe için ne ifade ettiğini öğrenir ve çılgına döner. Ceyda işini şansa bırakmama kararı alır. Kerem ve Ayşe’nin kaderi Ceyda’nın iki dudağının arasındadır. Kerem ve Ayşe’nin çocukluklarından beri olan kaderi mi galip gelecektir, yoksa Ceyda mı?

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.