Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

8 Kasım 2019’da vizyona giren filmler

Anasayfa
Yaşam 8 Kasım 2019’da vizyona giren filmler
8 kas m 2019da vizyona giren filmler kYhjHmMp - 8 Kasım 2019'da vizyona giren filmler
ali express TR

Türkiye’de sinema salonlarında bu hafta birbirinden ilginç konulu yerli ve yabancı olmak üzere çeşitli filmler beyazperdede izleyicileriyle buluşacak. Merakla beklenen filmler listesine bu hafta birbirinden ilgi çekici yeni filmler eklendi. İşte, sinemasevenleri mutlu edecek bu hafta vizyona girecek olan filmler…

Türkiye’deki sinema salonlarında bu hafta 1’i yerli 4 film vizyona giriyor. Merakla beklenen film listeleri sinemaseverler için beyaz perdeye yansıyacak. Birbirinden farklı konu anlatımlarıyla izleyicileri perdeye kilitleyecek bu filmler 2019 yaz aylarına damga vuran filmler arasında olacak. Bu hafta vizyona yeni filmleri sizler için listeledik. İşte, sinemaseverlerin vizyona girmesini merakla beklediği, bu hafta vizyona girecek olan birbirinden ilginç film listeleri…

8 kas m 2019da vizyona giren filmler 0 gSBZTRTl - 8 Kasım 2019'da vizyona giren filmler

 VİZYONDAKİ FİLMLER

8 kas m 2019da vizyona giren filmler 1 TgCOCHe1 - 8 Kasım 2019'da vizyona giren filmler

Yönetmen koltuğunda Kenan Öztürk’ün oturduğu Hapşuu filminin başrol oyuncuları, Lemi Filozof, Batu Kerem Yüksel, Cengiz Küçükayvaz gibi isimlerden oluşuyor. Film,arkadaşları Meli, Vızz, Taka Tuka ile birbirinden eğlenceli maceralara atılan Hapşu’nun hikayesini anlatıyor.

8 kas m 2019da vizyona giren filmler 2 an9jJRxy - 8 Kasım 2019'da vizyona giren filmler

Recep İvedik serisinin son filmi olan Recep İvedik 6, yine izleyicilerine keyifli saatler yaşatacak. Yönetmen koltuğunda Togan Gökbakar’ın oturduğu filmin başrolünde Şahan Gökbakar, Nurullah Çelebi, Somer Karvan gibi isimler var. Film, Recep’in Konya’ya gidecek iken yanlışlıkla kendisini Kenya’da bulmasını anlatıyor.

8 kas m 2019da vizyona giren filmler 3 mDcNmQl7 - 8 Kasım 2019'da vizyona giren filmler

Ünlü oyuncu Yetkin Dikinciler Nazım Hikmet’e hayat verdiği Merhaba Güzel Vatanım filmi, yarı belgesel ile tarihe bir not düşüyor. Nazım Hikmet’in Moskova’ya uzanan yolculuğunun, Ahmet Ümit’in fırtınalı hayatı ve 1980’li yıllarda Moskova’ya gidişi üzerindeki etkileri anlatılıyor.Yönetmen koltuğunda Cengiz Özkarabekir var.

8 kas m 2019da vizyona giren filmler 4 2jW9iMxe - 8 Kasım 2019'da vizyona giren filmler

Terminatör serisi devam ediyor. Başrolde başarılı oyuncu Arnold Schwarzenegger, yeniden siz terminatör sevenleri aksiyon yağmuruna tutacak.

8 kas m 2019da vizyona giren filmler 5 DHAuyNH9 - 8 Kasım 2019'da vizyona giren filmler

Palyaço isimli boş bir motel ile motelin karşısında yer alan palyaço mezarlığına aldırmayan bir grup genç bir süre sonra patlak veren doğaüstü olaylara kayıtsız kalamayacaktır. Filmin yönetmen koltuğunda Joseph Kelly oturuyor.

8 kas m 2019da vizyona giren filmler 6 Ylhs5Gns - 8 Kasım 2019'da vizyona giren filmler

Kardeşi Arda’yı kurtarmak için tehlikeli cinler aleminden derman arayan Nihal ile arkadaşlarının hikayesini anlatan filmin oyuncu kadrosunda, Mehmet Baştürk, Çağla Erdimen, Emre Özmen, Sevgi Akoğlu ve Ufuk Başar Can rol alıyor.

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.