Ünlü sanatçı Alişan dün sosyal medya hesabından yayınladığı bir twet ile linç yağmuruna uğradı. Bu durum karşısında Alişan sessizliğini bozdu.

Türkiye’nin Fırat’ın doğusuna yönelik operasyonu geçtiğimiz gün ABD’li askerlerin Tel Abyad ve Rasulayn’daki gözlem noktalarından çekilmesiyle resmen başladı. Alınan son dakika haberlerine göre Türk askeri birlikleri Cerablus’tan Münbiç’e doğru ilerliyor. Bu durum karşısında ünlü isimler haberleri alır almaz sosyal medya hesaplarından Mehmetçiklere destek paylaşımları yaptı. Paylaşım yapanlar arasında ünlü sanatçı Alişan’da vardı. Ancak Alişan Türk askerine ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verdiği destekten dolayı sosyal medya’da lince uğradı. 

Bu durum karşısında sessizligini bozan Alişan şu satırları yazdı: “ Ülkeme ,kustahlık yapan,aşşağılayan kovboya 2 satır yazdım dıye burada linç yemekte şereftir benim için:) He askerlik konusuna gelince ben 15 ay Ankara’da Armoni Mızıkasında askerlik yaptım… Ve üstelik tecil hakkım olduğu halde yaptım… Ben dün olduğu gibi,bugün de,yarında, Bayrağımın, Ülkemin, Askerimin ve Devletimin yanında olacağım… Allah ordumuzun ve Sn Cumhurbaşkanımızın yardımcısı olsun”

ALİŞAN NE PAYLAŞMIŞTI?

ALİŞAN: “Türk Milleti ordusunun yanında Bu ordu 3 öğün kuru ekmekle beslenip Çanakkale’de,Sakarya’da,destan yazdı Tıııırrummmppp … Ekonomi diye birşey yoktu daha:) Bizi dolarınla korkutamazsın!!Devletimizin sonuna kadar yanındayız.Allah Mehmetçiğin yardımcısı olsun.”

Yorum

Daha yeni Daha eski