Aralarında Vildan Atasever, Uğur Işılak, Alişan, Gamze Özçelik, Bahadır Yenişehirlioğlu’nun bulunduğu ünlü isimler, Türkiye’nin Fırat’ın doğusuna yönelik başlatılan operasyonda görevli olan Mehmetçiklere destek paylaşımında bulunuyor.

Türkiye’nin Fırat’ın doğusuna yönelik operasyonu bugün itibariyle resmen başladı. Ünlü isimler, harekata ve Mehmetçiğe olan desteğini sosyal medyadan paylaşıyor.

ÜNLÜ İSİMLERDEN BARIŞ PINAR HAREKATINA TAM DESTEK!

UĞUR IŞILAK:

“Savaşa hayır. En az savaşa hayır dediğimiz kadar teröre de hayır. 

Ayrıca bu harekat savaş değil, 10 binlerce cana kıyan ve sınırımızı tehdit eden terör örgütlerine karşı bir mücadele ve operasyondur. 

Dualarımız ve kalbimiz, kahraman Türk askeri iledir.”

VİLDAN ATASEVER:

 ‘Allah yar ve yardımcımız olsun, Kahraman Mehmetçiğimiz!’

HASAN KAÇAN:

Tevekkeltü al’Allah! Türk Milleti Ordusunun Yanında!’

DURSUN ALİ ERZİNCANLI:

‘Anam doğunca Ezan okunmuş! Bin yaşa! demiş biri, Bin yaşamış. Adı Selçuklu olmuş, Osmanlı olmuş, Türkiye olmuş. Benim ak duvaklı, nur yüzlü Anam bin yaşında! Hilâl, bir kaşında; yıldız bir kaşında! İsmi değişti diye ana değişir mi hâşâ! Ana! Biz ölelim, Sen, bin daha yaşa! (…) mü’min topluluğun gönüllerini ferahlatsın ve onların kalplerindeki öfkeyi gidersin. … Tevbe:14.’

BEKİR DEVELİ:

‘Onlarla savaşın ki, Allah onlara sizin ellerinizle azap etsin, onları rezil etsin, onlara karşı size yardım etsin (…..)’

CÜNEYT ARKIN:

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Cüneyt Arkın videolu bir paylaşımla tepkisini ortaya koydu:

ALİŞAN: 

“Türk Milleti ordusunun yanında Bu ordu 3 öğün kuru ekmekle beslenip Çanakkale’de,Sakarya’da,destan yazdı Tıııırrummmppp … Ekonomi diye birşey yoktu daha:) Bizi dolarınla korkutamazsın!!Devletimizin sonuna kadar yanındayız.Allah Mehmetçiğin yardımcısı olsun.”

GAMZE ÖZÇELİK;

“Kurduğu yardım derneğiyle sadece Türkiye değil dünyadaki ihtiyaç sahiplerinin imdadına koşan Gamze Özçelik, Twitter hesabından “Allah yar ve yardımcımız olsun. Dava Hak ise, sonuç muhakkak şahadettir” paylaşımını yaptı. Özçelik’in paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geldi.

BAHADIR YENİŞEHİRLİOĞLU; “O mübarek Bayrak işte bu Bayrak!”

ÜNLÜ İSİMLERDEN TRUMP’IN TEPKİSİNE TOKAT GİBİ CEVAP!

ABD Başkanı Donald Trump’ın Türkiye’yi “Türkiye ekonomisini mahvedip yok edeceğim.” tehdidi üzerine ünlü isimlerden tepki gecikmedi. Birçok ünlü Trump’a sert sözlerle yüklendi. Şarkıcı Işın Karaca konuyla ilgili, “Isıracak köpek havlamaz Donald” ifadelerini kullandı.

Yorum

Daha yeni Daha eski