Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi’nin 5 aylık bebekleri Efehan, başındaki Dermoid kistten dolayı apar topara ameliyata alındı.

Şampiyon dizisinin oyuncusu Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi’nin Efehan isimli oğlunun acil olarak ameliyata alındığı öğrenildi. Henüz 5 aylık olan bebeklerinin kafasındaki kistten dolayı ameliyata mecbur kaldıkları öğrenildi.

Dermoid kist isimli bir sağlık probleminin olduğu ortaya çıkılan Efehan bebeğin annesi  Almeda Abazi “Oğluma nazar değdi” diyerek gözyaşlarına hakim olamadı. Ünlü çift, hastane koridorlarında oğullarının ameliyattan çıkmasını bekliyor…

EFEHAN BEBEĞİN HASTALIĞI DERMOID KİST NEDİR?

İyi huylu ve küçük bir kist çeşidi olan bu rahatsızlığın orantıları genellikle 2 cm, 3 cm ya da 30 cm’e kadar gidebilir. Bu gibi rahatsızlıkları erken fark etmek oldukça önemlidir. Çünkü içinde yağ bezesi, saç, tırnak ya da sinir dokuları olabilir ama çoğunlukla sarımsı bir sıvı bulunur.

TOLGAHAN SAYIŞMAN LÜKS VİLLA SATIN ALMIŞTI!

TRT kanalında yayınlanan ‘Şampiyon’ dizisinin başrol oyuncusu olup boksörü canlandıran Tolgahan Sayışman, Ringden kazandığı ücretleri gayrimenkule yatırdı. Başarılı oyuncu, eşi Almeda Abazi, Beykoz’dan 6.5 milyon TL’ye havuzlu ve bahçeli bir lüks villa satın aldı.

Yorum

Daha yeni Daha eski