2000’li yıllara damga vuran Sihirli Annem dizisinde parlayan Gizem Güven, Jennifer Boyner ve Zeynep Özkaya katıldıkları lansmanda görüntülendi. Son zamanlarda sık sık görüntülenen oyuncular yeni kare paylaştı. Oyuncuların yanında sürpriz bir de isim vardı. Uzun süredir ekranlarda yer almayan Emine Ün’de davette ortaya çıktı.

Sihirli Annem dizisinin 3 çocuk yıldızı Jennifer Boyner, Gizem Güven ve Zeynep Özkaya son zamanlarda hiç ayrılmıyor. Oyuncular her davete beraber katılıp boy gösteriyor. Geçtiğimiz günlerde de bir araya gelen oyuncular yapımcılara üçlü paket sunmak istediklerini söylemişlerdi. Uzun süredir ekranlarda yer almayan mine Ün’ün de katıldığı bir davete katılan oyuncular paylaşım yapmayı ihmal etmedi. 

HEP BİR ARADALAR

Sihirli Annem’in çocuk oyuncuları sık sık bir araya gelmeye başladı. Dizide kuzen olan Gizem Güven ve Jennifer Boyner, bir markanın tanıtımı için geçtiğimiz aylarda bir araya gelmişlerdi. Tanıtım boyunca birbirlerinin yanında olan ikili o anlara dair sosyal medya hesaplarından paylaşım yaptı.

Gizem Güven ile Jennifer Boyner, 2003 – 2012 yılları arasında dizi olarak yayınlanan Sihirli Annem’in film olarak çekileceği söylenmişti.

Ağustos ayında başlayan çekimlerle ilgili “Çekimler Ağustos gibi başlayacak. Kadroda biz varız ama diğer oyuncuları bilmiyoruz.” şeklinde konuşmuşlardı. Genç oyuncular geçtiğimiz gün yeni bir fotoğraf paylaştı. 

Bir şampuan markasının düzenlediği etkinliğe katılan Sihirli Annem dizisinin yıldız oyuncuları gece damga vurmuştu.. Yıllar sonra bir araya gelen Gizem Güven, Jennifer Boyner ve Zeynep Özkaya güzellikleri ile ilgi odağı olmuşlardı. 2000’li yıllarda çocuk halleri ile ekranlarda yer alan oyuncuların değişimi hayran bıraktırdı.

Güven, daha önceki bir röportajında “Biz dizide kardeşi oynuyorduk ama gerçek hayatta da kardeş gibiydik. Hiç kopmadık. Bir süredir YouTube projemiz var, orada yine beraberiz. Kan bağımız olmasa da can bağımız var.” şeklinde konuşmuştu.

Yorum

Daha yeni Daha eski