Sevgili Geçmiş 1. bölüm yayımlandı! Ece Uslu, Emre Kınay ve Sevda Erginci gibi isimlerin yer aldığı Sevgili Geçmiş konusu ile de merak uyandırdı.Yıllarca birbirinden haberi olmayan 3 kız kardeşin ansızın bir araya gelme öyküsünü konu edinen Sevgili Geçmiş 2. bölüm fragmanı yayımlandı mı araştırılıyor. İşte detaylar…

Sevgili Geçmiş ilk bölüm izle…

2. BÖLÜM ÖN İZLEME EKRANA GELDİ

Deren, başlarına gelen olayın ardında polise gitmeyi teklif eder. Bir hastane odasında aniden kendine gelen Çilem’in yanında Cemal Karalar vardır. Ansızın gelen misafir ise İpek’i şok eder.

Sinan Malik, sokak ortasında yumruk yumruğa kavga eder. Bu sırada Çilem, Deren, İpek ve Azra hepsi başka köşede farklı zorluklarla yüzleşir. Kızlar, anne ve babalarının kim olduğunu araştırırken gerçek anneleri de onlardan habersin kızlarının hayaliyle yaşar.

Deren, elindeki dosyada anne ve babaları hakkında tüm bilginin olduğunu kardeşlerine açıklar. Sinan, acımasız bir plan yaparak burada Çilem’i başrole oturtur. Peki, kızlar annelerini bulabilecek mi? Sinan kızlara engel olabilecek mi?

İLK BÖLÜMDE NELER OLDU?

Uzun yıllar birbirinden ayrı kalarak büyüyen 3 kız kardeş gizemli bir mektup sonrası içlerinden birinin düğününde buluşurlar. Ancak düğünde başlarına gelen olay sonrası işler çığırından çıkar. Üç kız kardeş de kendini başka yerde bulacaktır.

Biri müzisyen, diğeri doktor, bir diğeri ise üzüm bağlarının sahibi olan üç kardeş o geceden sonra Ege’de bir kasaba olan Güneşli Bahçe’den çıkamazlar ve birlikte yaşamak zorunda olurlar. Bir kriz durumunda oluşan bu mecburiyet hali zamanla yerini kardeşliği, arkadaşlığı ve dayanışmayı keşfetme macerasına bırakacaktır.

SEVGİLİ GEÇMİŞ KONUSU NEDİR?

SEVGİLİ GEÇMİŞ OYUNCULARI

Star’da yayımlanmaya başlayan Sevgili Geçmiş’in kadrosunda; Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar ve Melih Selçuk gibi isimler yer alıyor.

VİDEO: Sevgili Geçmiş 2. bölüm fragmanı yayımlandı! Sevgili Geçmiş oyuncular ve konusu

Yorum

Daha yeni Daha eski