Ünlü şarkıcı Sertab Erener konser hazırlıklarına başladı. 25 Ekim’de Kıbrıs Gönyeli’de konser verecek olan Erener, Rengarenk Festivali ile hayranlarının karşısında olacak.

Ünlü şarkıcı Sertab Erener, 25 Ekim’de Kıbrıs’ta konser veriyor. Gönyeli de gerçekleşecek olan konser Rengarenk Festival adı altında müzikseverlerle buluşacak. Konserin saati 21:00 olarak afişe edildi.

Her yıl yoğun konser temposu yaşayan güçlü sesli şarkıcı Erener, birlikte çalışacağı kurum ve organizatörlerin her konseri için 100 fidan dikmelerini talep etti. İşte, Erener’in fidan haberine ilişkin açıklaması…

Erener, “Çocuklarımızın geleceği için her şeyden çok daha önemli olan bu hareketin çığ gibi büyümesini bütün müzisyen arkadaşlarıma ve hatta bütün ülkeye bulaşmasını canı yürekten istiyorum. Hadi nefes alacak yemyeşil bir dünya için harekete geçelim” şeklinde açıklama yaptı.

SERTAP ERENER MÜZİKALİ DOLUP TAŞTI!

Sezonun ilk gösterisi önceki akşam yenilenmiş haliyle sahneye yansıdı. Klasikler ve yeni şarkılar Sertab Erener’in tecrübesi ve muhteşem sesiyle, Beyhan Murphy’nin yenilenen koreografisiyle bir ahenk oluşturdu. Salonu dolduran binlerce sanatsever müzik, dans ve tiyatronun muhteşem bir uyumla sergilendiği gösteri halini aldı.

1967’den bugüne 200’den fazla Broadway oyununun ışık tasarımını üstlenen Tony Ödüllü Ken Billington’ın yarattığı üç boyutlu tasarım ışık ve şovu izleyicilerin dikkatlerini üzerine çekmeyi başardı.

Sertab Erener, konser boyunca Beyhan Murphy’nin koreografileri ile dans etti. Her şarkının ruhuna uygun kostüm ve objelerin eşlik ettiği konserde toplam 37 şarkıda performans sergilendi.

Yorum

Daha yeni Daha eski