Kapat

Sen Anlat Karadeniz 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 59. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Sen Anlat Karadeniz 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 59. son bölüm izle
sen anlat karadeniz 60 yeni bolum fragmani yayinlandi sen anlat karadeniz 59 son bolum izle 39738 - Sen Anlat Karadeniz 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 59. son bölüm izle

Sen Anlat Karadeniz dizisinin son bölümünde; Hülleci damat olarak Aslan’ın seçilmesi Mustafa’yı delirtir. Mustafa, Aslan’ı evire çevire döver. Kaleliler bu sefer de Aslan’ı şikayetinden vazgeçirmek için yollar ararlar.

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

SEN ANLAT KARADENİZ 59. SON BÖLÜM İZLE

DNA raporu sonrası kafası karışan Ferhat hıncını istemeden de olsa Hazan’dan alır. Hazan’ın Ferhat’a söylediği bir Ferhat’ı çılgınca bir şey yapmaya iter. Bu durum ikisi için de sürpriz bir şekilde sonlanır.

s1 - Sen Anlat Karadeniz 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 59. son bölüm izle

Mustafa’ya ders vermek için başlayan hülle operasyonu kontrolden çıkar. Hülleci damat olarak Aslan’ın seçilmesi Mustafa’yı delirtir. Mustafa, Aslan’ı evire çevire döver. Kaleliler bu sefer de Aslan’ı şikayetinden vazgeçirmek için yollar ararlar.

s2 - Sen Anlat Karadeniz 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 59. son bölüm izle

DNA raporu sonrası kafası karışan Ferhat hıncını istemeden de olsa Hazan’dan alır. Hazan’ın Ferhat’a söylediği bir tek söz Ferhat’ı çılgınca bir şey yapmaya iter. Bu durum ikisi için de sürpriz bir şekilde sonlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.