Kapat

Sarp ölüyor mu? Kadın 67. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 66. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Sarp ölüyor mu? Kadın 67. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 66. son bölüm izle
sarp oluyor mu kadin 67 yeni bolum fragmani yayinlandi kadin 66 son bolum izle 90671 - Sarp ölüyor mu? Kadın 67. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 66. son bölüm izle

dizisinin son bölümünde; Hiçbir olmadığı kadar kendini çaresiz hisseden Şirin, annesine bugüne kadar yaptıkları için büyük bir pişmanlık içindedir. Kırmızı ışıkta geçtiği için tüm hatanın kendisinde olduğunu düşünen Arif, büyük bir vicdan azabı yaşamaktadır.

KADIN 67. YENİ FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz aşağıda yer alan linkten izleyebilirsiniz.

KADIN YENİ FRAGMAN

KADIN 66. SON BÖLÜM İZLE

Bahar ise bunun bir kaza olduğunun bilincindedir ve Arif’in kendisini daha fazla üzmesini istemez. Tüm olaylardan sonra aldığı bir karar ise herkeste şok etkisi yaratacaktır.

kadin2 - Sarp ölüyor mu? Kadın 67. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 66. son bölüm izle

Annesinin ölümünden sonra adeta küçük bir kız çocuğuna dönüşen Şirin’i bu acı iyi bir insan mı, yoksa daha kötü bir insan mı yapacak? Enver, Hatice’yi bu kadar çok severken, onun yokluğuna alışabilecek mi? Arif yaşadığı vicdan azabından kurtulabilecek mi?

Kazayı öğrenen herkes büyük bir şok içindedir. Arif ise arabayı kullandığı için her şeyden kendini sorumlu tutar. Nisan ve Doruk kazadan habersiz annelerinin iyileşmesi için iyilik yapmaya başlar.
kadin3 - Sarp ölüyor mu? Kadın 67. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 66. son bölüm izle

Şirin ile olan kavgası sırasında Arda’yı kaybeden Emre ise büyük bir paniğe kapılır ve her yerde onu arar. Arda’yı Emre’ye emanet eden Ceyda’nın ise bunu öğrendikten sonra tavrı ne olacaktır? Büyük kazadan en çok etkilenen Enver’in ise başına yıkılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.